Internetines rubu parduotuves

Anglų lietuvių

parašė , 2012-03-12 19:07

Dabar galite lengvai išmokti anglų kalbą savarankiškai – nebereikia lankyti jokių kalbos kursų, kurie pastaruoju metu kainuoja gana brangiai – dabar užtenka tiesiog mokytis anglų kalbos savarankiškai besinaudojant anglų lietuvių žodynu. Šį žodyną galite įsigyti daugumoje Lietuvos knygynų, o jo kaina šiuo metu yra tikrai visai nedidelė. Taip pat galite išmokti anglų kalbos mėgindami patys išsiversti anglų lietuvių tekstus. Pavyzdžiui, pamėginkite išversti nesudėtingos kalbos anglišką tekstą į lietuvių kalbą- pasistenkite padaryti labai tikslų vertimą, ypač jeigu tai yra dalykinis tekstas. Norint gerai išversti grožinės literatūros kūrinį, gali tekti labiau stengtis, kadangi čia reikės kreipti dėmesį ne tik į kalbos tikslumą, tačiau ir išmanyti, kaip anglų lietuvių vertimas turi būti tiksliai atitaikytas ir kalbos stiliaus atžvilgiu.

Anglų lietuvių tekstus galite išsiversti ir naudodamiesi profesionalių vertėjų pagalba. Ko gero kiekviename Lietuvos mieste yra bent po kelis tikrai kokybiškas paslaugas teikiančius vertimo biurus, kurie užsiima anglų lietuvių vertimais jau labai ilgą laiką. Svarbu yra ir tai, kad būtų teisingai parinkti specialistai jūsų norimo išversti teksto projektui. Pavyzdžiui, jei jums reikalingas anglų lietuvių grožinės literatūros vertimas, tuomet reikės ne tik gramatinių klaidų tikrintojo, tačiau ir kalbos stilisto paslaugų, kuris puikiai išmanytų tiek ir anglų, tiek ir lietuvių kalbas. Taip pat reikės bent kelių anglų lietuvių kalbos specialistų, kurių gimtoji kalba būtų anglų ir jie tikrai gerai nusimanytų anglų literatūroje, kadangi kokybiškas anglų lietuvių vertimas turi atitikti ir tam tikrą autoriaus kalbos stilių.

Taigi, dabar galite labai lengvai išmokti anglų kalbą savarankiškai neužsisakant jokių papildomų užsienio kalbos kursų, arba tiesiog galite duoti savo tekstus vertimui profesionaliuose anglų lietuvių vertimų biuruose.

Draudikai: “Mažėja automobilių vagysčių”

parašė , 2012-01-28 13:35

Draudimo bendrovės “Lietuvos draudimas” atliktas tyrimas parodė, kad praėjusiais metais ženkliai sumažėjo automobilių vagysčių. Lyginants su 2010 automobilių vagysių sumažėjo maždaug 35 procentais, bet jau antrus metus iš eilės pastebima tendencija, kad vagys vis dažniau vagia atskiras automobilių detales. Per paskutinius tris metus autodetalių vagysčių skaičius išaugo daugiau nei 100 procentų

Praėjusiais metais „Lietuvos draudimas“ klientams kompensavo už 109 pavogtas transporto priemones, bendra išmokų suma siekė beveik pustrečio milijono litų. 2010 metais buvo išmokėtos draudimas už 170 automobilių vagysčių, bedrai sumai už 430000 litų. Populiariausi tarp ilgapirsčių tradiciškai išlieka „Volkswagen“ „Audi“, „Toyota“, „Honda“, „Mercedes Benz“ ir BMW markių automobiliai.

Dažniausiai vagiami yra kelių metų senumo automobiliai, savo ruoštu nauji automobiliai vagių beveik nedomina. 2011’aisiais buvo pavogti keli naujutėlaičiai BMW bei „Mercedes Benz“ markės automobiliai, bet naudojantis palydovine sekimo sistema, šie automobiliai buvo operatyviai surasti ir gražinti teisėtiems savininkams.

Didižiausia tikimybę atgauti pavogta automobilį turi BMW savininkai, tačiau šios markės savininkai ir dažniausiai nukenčia nuo automobilių detalių vagių. Populiariausios detalės yra veidrodėliai, apdailos juosteles, partronikai, priešrūkiniai žibintai bei buferiai. „Mercedes Benz“ savininkai dažniausiai pasigenda apdailos juostelių bei veidrodėlių. „Audi“ – magnetolų, buferių, priešrūkinių žibintų ir ratų gaubtų.

Nerima kelia ir tas faktas, kad beveik 30 procentų iš visų prenešimų apie vagystes yra bandymas sukčiauti ir nesažiningai gauti draudimo pinigus.

Drabužiai internetu

parašė , 2011-12-27 22:53

Pirmoji internetinė drabužių parduotuvė Lietuvoje. Jau metus sėkmingai gyvuojanti e-parduotuvė prekiauja drabužiais ir avalyne moterims, vyrams ir vaikams, taip pat joje galima įsigyti ir aksesuarų, ir malonių smulkmenų namams. Drabužiai internetu portale siūlomais drabužiais neprekiaujama niekur kitur.

Kodėl verta pirkti drabužius internetu?

Pirmiausia todėl, kad galime pasiūlyti madingus (2011 metų kolekcijos) ir kokybiškus (daugelio garsių pasaulyje prekinių ženklų) drabužius (suknelės, palaidinės, tunikos,megztiniai ir džemperiai, kelnės, apatinis trikotažas ir kt.) už žymiai mažesnę kainą, nei perkant prekybos ir pramogų centruose ar miesto centruose esančiose vardinėse parduotuvėse. Pardavinėjant drabužius internetu nekainuoja brangių salonų išlaikymas, todėl galime pasiūlyti žymiai geresnę kainą nei įprastos drabužių parduotuvės.

Pats laikas pradėti kurti rudeniui bei žiemai reikalingų daiktų sąrašiuką, kadangi net nepastebėsi, kaip greitai šaltasis sezonas pakeis karštąjį. Kad tavo sukurtas sąrašas būtų teisingas ir kad būtų lengviau apsispręsti, ką į jį įtraukti, o ką išbraukti, siūlome jums perskaityti šį straipsnį, kuris, neabejojame, jums bus puikus pagalbininkas.

Taigi pristatau Jums svarbiausią sezono įrašą – septynias pagrindines sezono kelrodes kryptis, reiškiančias vasaros sezono saulėlydį ir pasiruošimo rudeniui/žiemai 2011 pradžią. Pradedant penktojo dešimtmečio siluetais bei vyriško kostiumo variacijomis ir baigiant kailiu su mezginiais.