Jei jūs būsite mažai pažįstamas kvepalams tada, tai padės jums pasirinkti geriausią.

parašė , 2012-03-29 08:59

ikas. Yra daug tipų kvepalų ant rinkos šiandien ir pasirinkimo geriausio mylimam ar net savęs savarankiškai domenu gaudymas gali būti sudėtinga. Kvepalai keičiasi skirtingai nuo koncentracijos aromato iki įvairovės įtikti kvapams, kuriuos jie gamina. Kvepalų ištrauka ar Eau De Perfume paprastai turi savyje tarp 18-40 % koncentracijos ir yra paprastai stipriausias pasiekiamas. Tai sekama Eau De Toilette, kuris turi mažesnę koncentraciją, bet yra vis dar ganėtinai stiprus ir yra įvertintas gerai kaip alternatyva stipresnėms versijoms. Visi dideli pavadinti prekės ženklai parduoda abi šitų versijų.
Jei jūs hcg dieta ieškote registruotojo prekės pavadinimo kvepalų tada yra daugelio, kad išsirinktų iš. Yra kelios gėdos, pridėtos prie prekės ženklų, kad jūs turite žinoti tai, anksčiau, negu jūs nupirksite tačiau. Pasakoma, kad pasaulinis garsus brand Chanel yra pritartas vyresnių moterų, kadangi tai yra viskas apie išprusimą ir eleganciją. Prekės ženklų kaip Christian Dior ir Lancome ieško jaunesnės moterys, kadangi jie, kaip manoma, atstovauja stiliui ir madai. Jei jūs esate vyras, apsiperkantis jūsų žmonai ar draugei tada, svarbu, kad jūs suprantate šituos skirtumus, kadangi jūs nenorite nuliūdinti jų, pirkdamas kažką, su kuriuo jie jaustųsi nepatogūs sms paslaugos nepaisant jūsų geriausių ketinimų.

Yra daug nefirminių kvepalų, kurie užuodžia labai gražūs ir yra daug pigesni negu prekės ženklai. Problema yra tokia, kad daug moterų žino kvapą prekės ženklų ir negalėjo galbūt išeiti, dėvėdamos kvepalus, apie kuriuos niekas neišgirdo kitaip, būtų manoma, kad, jie būtų "pigūs" ar "ant biudžeto". Jei tai nėra įmonė tada yra daug kompanijų, pasirodančių Azijoje, tam tikroje Korėjoje, kurie gamina aukštos kokybės kvepalus frakcijai kainos jų dublikatų Paryžiuje, Niujorke ir Londone. Aromato kainos keičiasi žymiai ir yra tam tikri tikri sandėriai, kurie bus surasti internete, jei jūs dairotės. Viršūnės galą prekybos centrai dideliuose miestuose įkraus labiausiai. Jei jūs ieškote kvepalų tinkle tada, jūs turite būti atsargus, kadangi yra daug nenaudėlio pardavėjų, aprūpinančių suklastotus kvepalus tame, kas atrodo neįtikėtinomis žemomis kainomis.

Kai prieita prie kvepalų pasirinkimo, kad jūs norite tada geriausios strategijos turi aplankyti jūsų vietinį prekybos centrą ir praleisti laiką kiekviename iš prekystalių išbandymo ir užuodime. Jei tai bus jūsų pirmas kartas tada, jūs turite suplanuoti daug laiko tam, kadangi tikėtina bus daugelio pasirinkimų formos skirtingos kompanijos parduodamas. Komerciniai žmonės turi, gana sunkiai parduoda taktiką, kad, kuris pabandys ir panaudos ant jūsų taip jūs turite būti stiprus ir išvengti tik įšokti ant pirmo gražaus kvapo, kurį jūs susitinkate. Taip pat, kai jūs bandote labai daug skirtingų kvepalų, ganėtinai galima, kad jūs nesugebėsite atsiskirti tarp kvapų. Jūs turite išvalyti savo šnerves, ir naudojantis kavos pupeles tam yra geras patarimas.

Rašyti komentarą