Kaip movado laikrodžiai užtrunka viršūnė

parašė , 2012-02-14 15:33

Internetinio apsipirkimo ir mažmeninių parduotuvių jūroje, daug prekės ženklų yra linkę būti prarasti maišyme. Su per daug prisotinta rinka, bet kokiam prekės ženklui – net dideliam – sudėtinga užtrukti viršūnė. Tačiau, Movado, ilgas mylimas laikrodžio prekės ženklas, sugebėjo padaryti taip, metai po metų. Kaip jie daro tai? Kad atsakytumėte tai, jūs turite pažiūrėti į tai, kas skiria Movado laikrodžius nuo paketo. svetainiu kurimas Movado ilgai buvo vienas iš labiausiai gerbtų projektuotojo laikrodžio prekės ženklų per daug dešimtmečių. Metai po metų, pirkėjai, ieškantys reikšmingas, gerai, padarytos dovanos ir laikrodžiai plūdo į Movado, žinodami, kad jie visada ras tvirtinimo dalį, kurios jie ieško. Girdamas legendinį šveicarišką meistriškumą, Movado stebi, atvyksta su parašo žvilgsniu – vienas kristalinis žymeklis 12 žymių, kuris reiškia saulę pasiekimų viršūnėje
Klasikinis auto padangos žvilgsnis, tai yra projekto kokybė, surasta tiktai Movado laikrodžiuose. Prekės ženklas nuolatos atnaujino save metai po metų, aprūpindamas platų diapazoną pažengusių nerūdijančio plieno laikrodžių, kurie yra tuojau pat šiuolaikiniai ir begaliniai. Ar jūs perkate laikrodį sau savarankiškai, jūsų įžymiam seneliui, ar jūsų prašmatniai ir elegantiškai žmonai, galimybės yra, Movado laikrodis yra būdas nueiti.

Didelis daiktas apie Movado stebi, yra, kad jie nėra tik viena laiko dovana. Vietoj to, Movado stebi, yra šeimos relikvija; jie lengvai tampa dalimi, kad visa šeima tikisi gauti vieną dieną, berniukus ir mergaites panašiai. Movado stebi, gali būti perduotas nuo kartos kartai, ir gali būti graviruotas su istoriškai tinkamomis datomis ar informacija, kad šeima, kuri valdo laikrodį turėtų dietos planas atminimą, kad brangintų metai po metų. Pasirūpindamas pažymi vestuvių jubiliejų? Graviruokite Movado laikrodį su data jūsų ceremonijos, ir jūsų vyras niekada, kada nors neužmirš tą dieną. Norėkite duoti jūsų dukteriai kažką, kurį ji iš tikrųjų panaudos savo kolegijos baigimui? Išpuoselėtas, pažengęs Movado laikrodis yra puiki dovana – laikrodis, kurį ji brangins po to, kai ji paliko savo gimtąjį miestą dideliam miestui. Nesvarbu atvejis, Movado stebi, yra visada būdas nueiti kai prieita prie dovanos pateikimo.

Jei jūs ieškote didelės dovanos žmonai, kuri jau turi kiekvieną dalį papuošalų po saule, svarstykite Movado Koncerto šveicaro Kvarco laikrodį. Šis gražus auksinio tono laikrodis žėrės ant jos dailaus riešo, ir ji yra įsitikinusi, kad brangins tai per daug ateinančių metų. Užuot pirkęs paprastą porą briliantinių auskarų jūsų dešimt metų sukakčiai, svarstykite pirkimą šio gražaus ir prabangaus projekto nuo Movado, ir to gavimas graviravo, pasirodydamas jai, kad jūs niekada neužmiršite kad nuostabi diena. Šis laikrodis giria raundą, poliruotą ir valytą nerūdijančio plieno atvejį ir spindinčią auksinio tono pabaigą. Juodas prietaiso ciferblatas laiko valandą ir minutinę rodyklę tiktai, darydamas paprastam, supaprastintam ir pažengusiam projektui. Tuo tarpu, žinoma, yra parašo kristalo akcentas 12:00.

Jei jūs ieškote vyro laikrodžio, pažiūrėkite ne toliau negu Movado Vyrų Nerūdijančio plieno Apyrankės Laikrodis. Šis žavus laikrodis yra klasikinis žvilgsnis, kuris niekada neis iš stiliaus, garantuodamas, kad jis mėgs šį laikrodį metai po metų, ir perduos jį jūsų sūnui, kai laikas ateis. Valytas ir poliruotas nerūdijančio plieno atvejis apima išpuoselėtą juodą prietaiso ciferblatą minutės ir valandos rankomis, nerūdijančio plieno apyrankė sutelkia laikrodį. Tai yra sudėtinis, sunkus laikrodis, puikus valdžios vyrui. Jei jūsų vyras nori laikrodžio, kuris padės jam stovėti iš minios, rūšis, kuri pasiūlys jam rūšį prestižo ir valdžios, kurią jis užsitarnauja, tai yra laikrodis, kad padarytų tai.

Kitas didelis pasirinkimas vyro laikrodžiui yra Movado Fiero šveicaro Kvarco Volframo Karbido Apyrankės laikrodis. Volframo karbido valdžia yra surasta šiame begaliniame laikrodyje. Atvejis yra beveik nesugriaunamas, tokiu būdu tai yra didelis laikrodis vaikinui, kuris visada susiduria su daiktais, mesdamas daiktus, ir darydamas netvarką. Juodas prietaiso ciferblatas laiko valandą ir minutinę rodyklę, ir parašą, kuriuo Movado kristalo žymeklis yra surastas 12:00. Tuo tarpu, laikrodis giria tonneau volframo karbido atvejį ir derinčią apyrankę, kuri gauna su sulenkimu per suspaudimą. Puikus valdžios vyrui, kuris mėgsta pasiekti purvinas, tai yra didelis laikrodis vyrui, kurį jūs mylite.

Nusistebėjimas, kodėl Movado nuolatos užtrunka viršūnė kitų laikrodžio prekės ženklų jūroje? Tai yra šveicariška statyba, legendinė reputacija, ir faktas, kad laikrodžiai yra begaliniai. Nesvarbu, kas amžius vyras ar moteris yra, Movado laikrodis yra ženklas klasės ir elegancijos, valdžios ir prestižo. Dėvėkite tai, ir jūs jausitės nuostabus, duosite tai, ir jūs jausitės didysis.

Rašyti komentarą