Kur daro ugg batai atvyksta iš, ir kaip jie gavo savo vardą?.

parašė , 2012-03-18 20:55

ikas. Ugg Batas neabejotinai turi savo kilmę kaimiškoje Australijoje kaip funkcinis avalynės projektas. Tai yra pasauliai toli nuo šiandienės labai madingos avalynės, kuri yra pasiekiama pasaulinių pagrindinių miestų pagrindinėse gatvėse. Čia jūs pasimokysite apie tai, kur Ugg Batai atvyko iš, ir kaip jie gavo savo vardą.

Australija yra žinoma visame pasaulyje dėl to, kad ji pagamino puikiausios avies vilną, ir yra nacija, pastatyta pažodžiui šalin iš avies nugaros. Australija yra didžiausias pirmas kreditas nemokamai gamintojas vilnos pasaulyje, gaminančiame aplink ketvirtį globalinės vilnos sąvaržos per rašymą. 1930-aisiais vilna atstovavo apytiksliai 70 % Australijos eksporto pirminių, gamina, ir per tą patį dešimtmetį Ugg Batas įsitraukė į gamybą.
Kuklaus Ugg Bato kilmė nėra viskas, kurį tai išvalo. Manoma, kad, kadangi jie pradėjo būti gaminti 1930-aisiais, kad jie turbūt buvo sukurti 1920-aisiais iš pagrindinio žmogaus reikalingumo. Tai buvo aiškiai reikalingumas šiltesnių kojų šaltas pietų australų žiemas. Su eksportu vilnos, darančios Australiją turtinga šalis, tiesiog gerokai akivaizdu, kad šis avies odos batas paskolos bedarbiams užaugo nuo kombinacijos gausios odos ir avies vilnos aprūpinimo ir šaltos žiemos.

Tada ir dabar Autentiški Ugg Batai yra apibūdinti kaip būdamas "batas, padarytas iš dvynių avies odos, su kuria stovima, su avies vilna viduryje". Taip pat atrodo ganėtinai akivaizdu manyti, kad, kadangi projektas buvo labiausiai tikėtina mestas kartu poros ūkininkų šaltomis kojomis kaimiškoje Australijoje, kad pirmi projektai buvo ganėtinai bjaurūs. Vadinasi kaip australas atrodo ganėtinai kmu sa akivaizdu, kad ‘Ugg’ yra tiesiog žargonas bjauriam, duodamas avalynę jo žinomas šiuolaikinis vardas.

Avalynė pradėjo savo kilimą į globalinį pripažinimą 1960-aisiais, kai kita grupė vyrų šaltomis kojomis pasirinko juos jų funkcionalumui. Ši vyrų grupė buvo konkurencingi banglentininkai, ir transporto priemonė tam, kad paverstų šituos batus nuo funkcinės šiltos avalynės, į pasauliniu mastu pripažintą madą tvirtinimas.

Projektas buvo dabar įžymybėse marketingo kompanijų visame pasaulyje kaip naujas produktas rinkai. Per sunkų pakėlimą 1990-aisiais ir 2000-ieji naudodamas JAV garsenybes Ugg Batas pradėjo tapti žinomas kiekvienos mados sąmoninga moteris per JAV ir Europą.

Nuo kuklių pradžių dykroje Australija, į pasaulinių pagrindinių miestų pagrindines gatves. Ugg Batai turi tikrai čia pasilikti!

Rašyti komentarą