Miškingo slėnio kompiuteris valdo rinką

parašė , 2012-11-25 14:18

Yra turbūt kompiuteriai Miškingo slėnio parduotuvė šalia jūsų; beveik kiekviena elektronikos parduotuvė, kuri parduoda kompiuterius parduoda Miškingus slėnius. Radimas Miškingo slėnio kompiuterio pardavinėjimui internete yra taip lengvas kaip renkantis kelis žodžius. Jūs galite net surasti kompiuterių Miškingo slėnio kuponus su truputėlį laimės ir mokėjimo. (Ne tai, kad jums reikia jų: Miškingo slėnio kompiuteriai yra tarp nebrangiausio ant rinkos.)

Bet tai nėra visas darbas ir joks žaidimas Miškingame slėnyje. Miškingo slėnio kompiuteriai yra puikūs tam, kad žaistų, taip pat, su sistema, pavadinta XPS, paskutiniu žaidžiančioje technologijoje. Dell parduoda visas reikmenis ir komponentus, kurių jums reikėtų – yra net pelė ir klaviatūra, suprojektuota specialiai žaidimo žaidėjams!

Jūs galite norėti žinoti, ar tai yra stalinis kompiuteris ar portatyvinis kompiuteris, kurio jums reikia. Bet kuriuo atveju, Miškingo slėnio kompiuteriai gali padėti jums, bet kuris yra teisingas jums? Svarstykite savo poreikį. Jūs važiuojate daug, ar dėl verslo, ar asmeninių priežasčių? Jūs turite dažnai parvesti darbą namo su jumis iš įstaigos? Jei taip, Miškingo slėnio nešiojamas kompiuteris gali būti tuo, ko jums reikia. Antra, jei didžioji dalis jūsų darbo vedama už rašomojo stalo (ar namie), reguliarus stalinis kompiuteris gali padaryti darbą.

Kompiuterių Miškingo slėnio korporacija buvo įsteigta Michael Dell, kuris pradėjo parduoti suderinamus su IBM kompiuterius tuo metu, kai vis dar studentas universitete Teksaso Ostine 1984. Kitais metais, kompanija pagamino pirmą kompiuteriai akcija savo savo projekto, ir Michael Dell turėjo iškristi iš mokyklos, kad pasielgtų su verslu – kuris padarė $6 milijonus tais metais. Iki 1999, Miškingas slėnis tapo didžiausiu pardavėju personalinių kompiuterių Amerikoje. Miškingo slėnio kompiuteriai [] prarado pavadinimą trumpai 2002, paskui atgavo jį. Tai lieka ant viršūnės šiandien.

Miškingas slėnis stato naują surinkimo gamyklą Šiaurės Karolinoje. Tai turi klientą kviesti centrus Edmontone, Kanadoje, ir Maniloje, Filipinai, besielgiant su paklausimais nuo kompanijos kompiuterių klientų milijonų. Kur bebūtų jūs esate, ir kad ir kas jums reikia, Miškingas slėnis gali padėti jums.

Rašyti komentarą