Profesinės oro stotys reikalingas deramo įdiegimo

parašė , 2013-01-22 10:57

1-asis Maitinimo šaltinio Šaltinis

Jei jūs planuojate įkurti savo daviklius rajone ne šalia kintamosios srovės parduotuvės, kai kurie pasirinkimai turi būti padaryti. Kai kurie vienetai reikalingas vidaus pakartotinai įkraunamos baterijos, kuri turi būti prikrauta, kad patikintų nuolatinę sistemos funkciją. Jei kintamosios srovės valdžia yra pasiekiama, keitiklis būtų būtinas DC energijos šaltiniui. Kitas pasirinkimas būtų saulės specialistų grupės, pridėtos prie to paties daviklio pakylančio poliaus.

2-asis Jūsų Išrinkta Svetainė

Dauguma visų Profesinių Orų prognozė Kaune Stočių su išoriniais davikliais reikalingas panašaus apsvarstymo dėl svetainės vietos. Jūsų vietos svetainė turi būti lygmeniu ir toli nuo kliūčių tokių kaip pastatai, medžiai, ir stačios kalvos. Atstumo formulė yra panaudota, kad apskaičiuotų svetainės vietą kai būtinas tokiai kliūčiai. Medis yra aukštų 20 pėdų, ir davikliai yra aukštos 5 pėdos, skirtumas būdamas 15 pėdų, daugina 15 pėdų x 10 (konstantos) = 150 pėdų, kuriomis atstumo davikliai turi būti nuo medžio. Pakylantis stogas reikalingas, kad davikliai būtų 4-8 pėdomis virš stogo viršūnės, kuri reikalingas ištęsimo ir laidinio vaikinu komplekto. Jei dūmtraukis ar kitas stogo projektavimas ar medžiai, aukštesni negu stogas, panaudokite atstumo formulę kaip apibūdintas. Neįdiekite artimo dūmtraukio ar ant stiebo su televizijos čiuptuvėliu. Žemės pagrindas yra reikalingas, rekomenduoti, kad kompetentingas elektrikas įdiegtų ir įkurtų stogo pasodintą Orų prognozė Kaune Stotį.

3-iasis Komunikacijos Apsvarstymas

Tiesioginei Komunikacijai, kabeliniai ilgiai turi būti teisingomis ir įkuriančiomis sutiktomis svarstomomis problemomis. Lauke kabeliai gali būti priklausantys sukeltai srovei dėl žaibo. Deramas grindimas yra būtinas, kad išvengtų Orų prognozė Kaune Stoties, kompiuterio, ar bet kokio kito prijungto prietaiso pakenkimo.

Belaidei Komunikacijai, vizavimo linija ir perdavimo diapazonas yra svarbiausios problemos. Vizavimo linijos apibrėžimas yra tiesus kelias tarp perdavimo ir gavimo čiuptuvėlio, kuris nėra blokuotas kliūties.

Išbandykite savo radijo perdavimą, neškite daviklį į svetainę, pridėtą prie trikojo, ar pakylantis polius tada bando susisiekti su Oro Stotimi, naudodamas pagrindinį kompiuterį. Jei kliūtys vizavimo linijoje neleidžia davikliams susisiekti, pabandykite perkelti savo daviklius toli nuo kliūčių ar perkelkite kliūtį. Panaudokite aukštesnį naudos čiuptuvėlį kompiuterių svetainėje, ant stogo pastato ir išsirikiuokite į eilę tai virš kliūčių.

Medžiai ir lapija ar metalinis atsarginis kelias ir stogo danga sugers ar atspindės RF energiją ir sumažins tiesioginį belaidės sistemos perdavimo diapazoną, tuo metu, kai medienos rėmas ir plytų pastatai turės mažiau padarinio. Daugeliu atvejų RF energija suras netiesioginį kelią prie atspindžio nuo Orai Vilnius Stoties į pagrindinę vietą; nors, perhorizonto svetainės turi panaudoti kartotojus, ar labai aukštą čiuptuvėlio stiebą, kad sukurtų aiškią vizavimo liniją.

Rašyti komentarą