Verslo idėjos įgyvendinimas su paskola

parašė , 2020-03-02 17:49

Gyvename tokiais laikais, kai turime laisvę įgyvendinti pačias beprotiškiausias idėjas. Tam pasitarnauja internetas, išmaniosios technologijos, kuriose galime surasti reikiamą informaciją, mokytis, netgi baigti pasirinktą studijų kryptį nuotoliniu būdu.

Galime įgyvendinti ir savo verslo idėją. Pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokioje srityje norėtumėte dirbti ir tobulėti, kokia veikla jums būtų miela. Turint verslo planą gali prireikti kelių tūkstančių eurų priemonėms ar žinioms įsigyti. Tokio dydžio verslo paskola tikrai ne problema. Finansavimo įmonė išduos kreditą, kai tik įregistruosite verslą ar individualią veiklą ir turėsite verslo planą. Norintiems palikti šiltą, bet nuobodžią darbo vietą, siūlome keletą idėjų, ką galima nuveikti.

1. Valymo paslaugos

Valytojo darbas nėra nei gėdingas, nei smerktinas. Valymo paslaugos tampa vis populiaresnės ir geriau apmokamos. Tokios veiklos pradžiai reikia automobilio, langų valymo įrenginių, dulkių siurblio ir valymo priemonių. Jeigu jau turite automobilį ir nemėgstate sėdimo darbo – tai puiki alternatyva. Pradinėms investicijos turėtų užtekti iki 1000 eurų. Tokią verslo paskolą jums išduos „Noviti Finance“ per vieną darbo dieną.

2. Ką galima nuveikti prie kompiuterio?

Kompiuteris – tai ne tik pramogoms ir laiko stūmimui skirtas daiktas, bet puiki priemonė užsidirbti ar sukurti papildomų pajamų. Jeigu mėgstate laiką leisti prie kompiuterio, galbūt jums vertėtų užsiimti programavimu, dizainu ar svetainių kūrimu. Štai „Code Academy“ siūlo programavimo kursus, po kurių galite dirbti programuotoju. Tokių kursų kaina 3500 eurų. Jie trunka 9 mėnesius, vėliau atliekama praktika. Ši mokymo įstaiga taip pat siūlo ir interneto svetainių dizaino bei skaitmeninės rinkodaros kursus.

Taigi, norint įdarbinti savo kompiuterį, reikės žinių, kurių kaina apie 3500 eurų. Jeigu tokios sumos neturite, kreipkitės į „Noviti Finance“. Šioje įmonėje verslo paskola gali siekti iki 20 000 eurų. Be to, jūs galite konsultuotis, kaip vystyti savo verslą, kad galėtumėte kuo greičiau grąžinti pasiskolintą sumą.

Tiesa, prieš išeinant iš oficialaus darbo, reikėtų įgyti trūkstamų žinių ir turėti bent kelis klientus, kad galėtumėte saugiai ir sėkmingai plėsti savarankišką veiklą. Telieka palinkėti sėkmės!

Rašyti komentarą