Vestuviniai auksiniai žiedai

parašė , 2016-12-05 22:35

Artėjant įsimintiniausiam metų įvykiui – vestuvėms, vienas iš pasiruošimo darbų – išsirinkti vestuvinius žiedus, kurių pasiūla yra išties didelė. Didžiuosiuose prekybos centruose vyrauja įvairių šalių gamintojų auksiniai žiedai – Lenkijos, Vokietijos, Lietuvos ir kt. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis vestuvinius žiedus?

Auksiniai žiedaiVisų pirma, nepirkite pirmų pasitaikiusių žiedų, kurie jums pasirodė gana patrauklūs. Apžiūrėkite kuo daugiau parduotuvių, juvelyrinių salonų, tuomet galbūt susidarysite nuomonę, kokios išvaizdos, formos bei metalo žiedą norėtumėte įsigyti. Nepamatę įvairių žiedų variantų vargu ar galite pasakyti, ar norite lygaus, išraižyto, puošnesnio ar santūresnio žiedo? Dažniausiai sutinkami – auksiniai žiedai. Tačiau apžiūrėkite ir kitų metalų žiedus, galbūt įsimins kai kurių jų spalvos ar ornamentai.

Juvelyrų teigimu, kuo sunkesnis žiedas, tuo jis ilgaamžiškesnis. Jeigu išsirinkite lengvą žiedą, kuris sveria itin mažai, vos po vienerių jo nešiojimo metų gali tekti tokį žiedą taisyti, nes jis taps deformavęsis. Be to, itin plonų žiedų nepavyks, reikalui esant, sumažinti ar padidinti, nes jis paprasčiausiai gali sulūžti.

Atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės, užsidėję žiedą. Turi būti patogu, o žiedas nespausti, juk su juo nebeišsiskirsite! Žiedai neturi kabintis už plaukų, megztinių ar kitų audinių. Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, juvelyriniai gaminiai yra negrąžinami, tačiau visuomet išlieka „žmogiškasis faktorius“. Dauguma juvelyrų už papildomą mokestį, o kartais ir be jo sutinka ateityje, reikalui esant, žiedą pavalyti, pamažinti ar kitaip pakoreguoti.

Auksiniai žiedai – vienas populiariausių pasirinkimų ne tik Lietuvoje, bet turbūt visame pasaulyje. Šie žiedai pasižymi ilgaamžiškumu, jie nenusitrina, netrina, o ir jų priežiūra yra išties paprasta.

Daugiau apie auksinius žiedus – www.manojuvelyras.lt

Rašyti komentarą