Virtuvės baldai: pagal asmeninius poreikius ar jau pagaminti?

parašė , 2021-05-25 17:55

Virtuvės baldaiŠiuo metu dažniausiai pagal poreikius užsakomi virtuvės baldai kuriami taip, kaip žmogui labiausiai tinka ir iki mažiausių smulkmenų puoselėjama kiekviena detalė. Tiesa, virtuvės baldų gamyba pagal asmeninius poreikius yra gana naujas dalykas, kadangi ilgis metus buvo perkami jau pagaminti baldai. Tad natūraliai kyla klausimas – kodėl išaugo poreikius asmeniškai išsakyti savo lūkesčius meistrams ir ar žmonės lieka patenkinti tuo, ką gauna?

Darbų kainos kinta

Žinoma, virtuvės baldų gamyba pagal Jūsų asmeninius poreikius kainuoja daugiau nei baldo sukūrimas bendrai pagal svarbiausias ir dažniausiai tapačias taisykles. Tačiau žmonės sutinka mokėti daugiau, kadangi tiksliai žino ką gaus.

Galiausiai, mitas, kad baldai pagal asmeninius poreikius yra labai brangūs. Dažniausiai taip sako tie, kurie niekada net nesidomėjo kainomis, tačiau galvoja, kad meistrų paslaugos daug kainuoja. Tai gali sutrukdyti mėgautis tokiais baldais, kurie iki mažiausių smulkmenų atitinka lūkesčius, tad ignoruokite mitus, o susisiekę su meistrais aptarkite sąmatą.

Suderinkite smulkmenas

Žinoma, sutartyje svarbi ne tik kaina, tačiau taip pat ir kiti niuansai, kurie gali nudžiuginti tokiu rezultatu, koks Jums labiausiai tinka. Labai dažnai pamirštama, kad darbų atlikimo terminai yra vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia labai griežtai apsibrėžti.

Taip jau nutinka, kad meistrai planuodami savo darbus netiksliai paskirsto laiką ir tenka klientams laukti, kol baldas bus pagamintas. Natūralu, kad tai nedžiugina, tad siūlome sutarti kiek mažės kaina, jeigu darbai bus labai vėlinami. Tai dažniausiai suteikia daugiau garantijų, daugiau ramybės, galiausiai, daugiau pasitikėjimo meistru, kuris atliks paslaugas.

Stiliaus niuansai

Svarbiausia renkantis meistrus tartis su tuo, kuris geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Tokiu atveju galėsite džiaugtis virtuve, kuri dera prie viso bendro namuose palaikomo stiliaus. Nuo klasikos iki modernumo – taip, kaip jums norisi labiausiai.

Ir odė medžiagoms…

Galiausiai, meistrai kurs baldus iš tokių medžiagų, kurios Jums labiausiai tinka ir kurios geriausiai atitinka lūkesčius. Tokiu atveju būsite ramus, kad virtuvėje bus baldai, kurie maksimaliai patenkina poreikius. Nuo tokių, kurie bus tvirti, iki tokių, kurie ilgaamžiai.

Rašyti komentarą