Alpinizmas į sąlygas Jungtinėje Karalystėje – kaip tikrinti orą

parašė , 2013-01-11 14:08

Orų prognozė Kaune Britanijoje yra neabejotinai permainingas ir sudėtingas numatyti. Alpėse palyginti stabili ir numatoma Orų prognozė Kaune struktūra kartu su dideliu kiekiu žemės, kuri supa rajoną reiškia, kad oras yra palyginti lengvas numatyti. Jungtinė Karalystė yra sala ir yra taip pat labai paveikta Golfo srovės. Šitie faktoriai daro numatymą sąlygų daugiau ne negu kelios dienos iš anksto beveik neįmanomas.

Yra, laimei, kai kurie labai geri ištekliai internete, kurie leidžia, kad jūs į lengvai gaunate prieigą prie informacijos, kuri yra pasiekiama.

Tam, kad pakiltų, kuris yra žemumos rajonuose ar jūros lygyje BBC Orų prognozė Kaune puslapiai yra turbūt geriausias požymis to, kur jūs labiausiai tikėtina surasite sausą uolą. Lietaus radaras, prie kurio jūs galite gauti prieigą labai vietiniame lygmenyje yra tiksliausias būdas išvengti dušų.

Tam, kad pakiltų ant Britanijos kalno uolų, ar vasarą ar žiema, jūsų geriausias pasirinkimas žymiai yra informacijos kalno oro paslauga. Tai yra vyriausybė, ir loterija finansavo išteklius, kurie aprūpina išsamią kalno prognozę kiekvieno iš pagrindinių kalnuotų rajonų Jungtinėje Karalystėje. Šitos sritys yra šiaurės vakarų aukštumos, vakarų aukštumos, Topazas, pietų rytinės aukštumos, Pietų aukštikalnės, Ežerų kraštas, Snowdonia ir maksimalus rajonas. Prognozė yra padalyta viršuje į lengvą perskaityti skyrius, kurie duoda jums lauktą nusėdimą, debesies dangą, vėjo greitį, temperatūrą 900 m, ir debesies pagrindą. Kiekviena prognozė duoda pranašavimą kitą dieną, ir dvi dienas po to. Kiekvienos prognozės pabaigoje MWIS taip pat duoda savo pranašavimą besiartinančią savaitę.

Šitos prognozės yra konstruotos iš atsargios analizės apžvalginių spaudimo diagramų, kurios yra taip pat padarytos prieinamu jums ant žiniatinklio svetainės. Jei jūs trokštate gauti geresnę mintį apie ilgalaikes perspektyvas oro kalnuose tada, tai yra mintis sužinoti, kaip interpretuoti šitas diagramas savarankiškai.

Oras Jungtinėje Karalystėje visada bus permainingas. Nesvarbu, kiek tyrinėjimas jūs darote ar kaip gerai jūs suprantate Orų prognozė dabar sistemas, jūs visada gaudyti. Žinodamas, kur surasti informaciją tačiau, garantuos, kad jūs esate be to informuotas, kadangi jūs galite būti ir duoti jums patikinimą, kad jūs padarėte savo planus ir ruošimąsi pagrįstus geriausia informacija pasiekiamas.

Rašyti komentarą