Automobilio reikmenų dalys, kurios daro jūsų chrysler 300 atrodo net klasiškesnės

parašė , 2013-01-10 13:57

Jūs galite nupirkti prabangų Chrysler 300 su visomis priemokomis. Vis dėlto, jūs galite nupirkti daugiau Autodetalių parduotuvės, kad pridėtumėte jūsų savą asmeninį prisilietimą prie šios klasikinės transporto priemonės. Chrysler 300 galėjo turėti brangų ir klasišką žvilgsnį, bet skirtingai nuo kitų transporto priemonių “viršūnė linijos” prabangioje klasėje, šis automobilis yra įperkamas daugeliui žmonių. Bet kokie papildomi grynieji pinigai gali būti panaudoti kokybiškoms automobilio dalims ar reikmenims.

Pradėkite nuo padarytų pagal užsakymą automobilių reikmenų tokių kaip Šervudo Brūkšnys Trisdešimt keturis Dalies Brūkšnio Komplektą savo prietaisų skydui, kad pridėtumėte medinį akcentą prie jūsų interjero. Jei jūs norite netausoti jokių išlaidų, kad patobulintumėte jūsų interjerą, jūs galite nueiti su Laurence Gartel Signature Serijos Brūkšnio Menu, kurie kainuoja 1300$ JAV ir viršuje. Kiekvienas iš šitų brūkšnių yra kažkas unikalaus ir atvyksta su pasirašytu autentiškumo pažymėjimu.

Paskui, įsitikinkite, kad jūs pasirenkate kokybiškas automobilio reikmenų dalis savo Kūdikiui Bentley, tokias kaip Mopar OEM YRA/FM 6-kompaktinis diskas changer/MP3 Žaidėjas taip pat kaip DVD Navigacinis Radijas. Šitas daugiaaspektis radijas atvyksta su spalvotu skaitmeniniu parodymu, kurie panaudoja GPS technologiją, kad vestų jus, pasisuka iš eilės į bet kokią vietą Jungtinėse Valstijose ar Kanadoje. Vienetas taip pat atvyksta įrengtas nuostabia Sirius Palydovine Radijo technologija. Tai turi prasmę pasirinkti šią ypatybę, jei jūs turite prenumeravimą į Sirius ir deramą čiuptuvėlį. Ši nuostabi sistema gali nustatyti, jūs palaikote vėsius 2.000$ į 3.000$.

Jei jūs norėsite pridėti palydovinį radiją, pavyzdžiui Sirius į jūsų Autodetalių parduotuvės, jums reikės kelių papildomų automobilio reikmenų dalių iš pradžių. Mopar parduoda OEM Chrysler 300 Sirius Palydovinio Radijo komplekto mažiau kaip 400$. Ši sistema atvyksta su tvarkingais čiuptuvėliais ir telefono rageliu jūs hardwire jūsų radijui. Išlaidos neapima prenumeravimo į Sirius, kuris bus apytiksliai 12,95$ per mėnesį.

Geram radijui reikia aukštos kokybės garsinės sistemos. Futbolininko Subžemų dažnių garsiakalbio Komplektas (apytiksliai 500$ JAV) turi stiprų sparčiai augantį pagrindą. Dvigubas, kad su Futbolininko Premija Priekiniai ir Užpakaliniai Kalbėtojai (apytiksliai 280$ JAV), ir jūs turėsite visų padarytų pagal užsakymą automobilių reikmenų konkurenciją.

Nupirkite kiekvieną Visi Pardavimai Flame Rearview Mirror (90$ JAV) ar Visas Komercinis Poliruotas Orderis postoviui Ovalus Užpakalinis Vaizdo Veidrodis (80$ JAV), pridėjime, kad DUBLIUOTUMĖTE Padarytus pagal užsakymą Leidinio Kilimėlius (80$ JAV komplektui) klasiškai paskutinei smulkmenai.

Su eksterjeru jūsų Chrysler 300 turi elgtis su tiek daug kokybės ir klasiškų automobilio reikmenų dalių kaip interjeras. E&amp montavimas; G Klasikos “Šmėklos” Stiliaus Grotelės 800$ JAV priverstų jūsų Autodetalių parduotuvės atrodyti galingas ir elegantiškas su jo nerūdijančio plieno projektu. Žinokite tačiau, šis klasiškas dalykas tiktai pritaiko 2005 ir 2006 modelius Chrysler 300.

Mažiau kaip dviem grands jūs galite turėti išpuoselėtą, prašmatnų žvilgsnį nuo grilio į buferį, užgrobdamas Xenon 6 dalių Panelio Automobilio Kūno Komplektą. Jei jūs greičiau norite sutrukdyti įbrėžimams, kodėl neinvestuoti kapitalą į JT Automobilio Stiliaus Vertikalų “Lambo” durų komplektą. Tai neleis jums įlenkti kažkieno automobilį ar įbrėžti jūsų savas duris, atidarant juos aptemptuose taškeliuose. Kad įdiegtumėte šitas dvejas padarytas pagal užsakymą automobilių reikmenis, jums reikės profesinės pagalbos. Jūs taip pat turite padaryti kai kurias smulkias kūno sunkias padėtis, kad padarytumėte juos tinkamus gerai. Jūs galite surasti visas šitas kokybiškas automobilio reikmenų dalis, lankydamas vietinį verslą ar Automobilių apsaugos sistemos bendrininko dalių parduotuvę. Bet paprasčiausias ir pigiausias kelias užsakys jiems tinkle. Jei jūs randate juos tinkle, jūs neturite apsipirkti aplink, kad surastumėte geriausią pasiūlymą.

Rašyti komentarą