Jaudinantys nauji odiniai rankinukai artėjantį pavasarį.

parašė , 2012-02-25 20:35

ikas. Pavasaris yra puikus laikas, kad šviežintų jūsų drabužių spintą, perjungti viršuje jūsų stilių ir pridėti kai kurias naujas dalis prie jūsų drabužinės. Kai jūs peržiūrite naują pavasarį mados smagioms stiliaus mintims ir naujai aprangai, nepražiūrėkite savo reikmenų. Jūs galite iš tikrųjų padaryti tvirtinimą su tik teisingu rankinuku.

Rankinukai yra didelė stiliaus dalis, todėl, kad jie gali pridėti niuksą prie aprangos, net jei jūs nenupirkote jokių foto kalendoriai naujų drabužių neseniai. Tuo metu, kai pavasario rankinukai atvyksta į daugelį skirtingų medžiagų ir audinių tipų, apimdami tvilą, drobę, medvilninį audinį, šiaudą ir drobę, odiniai rankinukai yra daugiametis klasikas. Jūs negalite sugesti su aukštos kokybės, įmantriai suprojektuotu, odiniu rankinuku
Jie koordinuoja su bet kokia apranga ir kelia atsainiausiai aprūpintą dedikuoti serveriai įranga moterį, kad sutvarkytų maven padėtį. Jūs galite puošniai aprengti odinius rankinukus ar žemyn; jie yra taip prašmatnūs su džinsais ir vieta iš kurios mušamas golfo kamuoliukas, kadangi jie yra su poliruotu darbo kostiumu ar datos nakties suknele.

Jaudinantys stiliai odiniuose rankinukuose pavasarį yra gausūs. Viena tendencija pavasarį yra piktas maišas lavonui išnešti. Piktas maišų lavonui išnešti sportas ilgai suriša, kurie vaduoja dėvėtojo rankas iš būtinumo nešti jos rankinuką. Pikti kūno odos rankinukai atrodo elegantiški ir prašmatnūs su atsitiktiniais pavasario drabužiai internetus kaip liesi džinsai, nukirptas nudažytas medvilninis audinys, klasikinis jūreivis pinigines vyrams Tisas ir flowy pavasario palaidinukės.

Kita artėjanti pavasario tendencija yra valkatos krepšys. Valkatos stiliaus odos rankinukai kreipiasi todėl, kad jie yra erdvūs, visapusiški ir žvilgsnis taip prašmatnus su capris ir baleto butais, kadangi jie daro su sundress ir sandalais. Pasirinkite valkatos rankinuką, jei jūs turite daug, kad neštumėte ir norėtumėte atrodyti sutelktas, nenusvertas.

Santūriam, gerai išauklėtam žvilgsniui, pasirinkite suformuotą, retro stiliaus rankinukas. Šitie krepšiai turi senovišką jausmą, su stiliais ir formomis, primenančiomis apie sunkiai prisijungtus, suformuotus 1940-ųjų ir 1950-ųjų rankinukus. Maži, suformuoti rankinukai aiškiose pavasario spalvose tokiose kaip žalsvai melsvas ir geltonas papildymas ryškios ir spalvingos sezono mados.

Dar kitas rankinuko stilius pavasarį yra suspaudimas. Jūs galite jungti suspaudimą su vakariniu dėvėjimu, vaizduodamas mažą, ryškus brangakmeniu, sequined atvejis. Tuo metu, kai tas suspaudimas lieka žavus, šiais metais suspaudimas išsiplėtė, kad apimtų labiau kasdien estetinis. Žavus, minkštas sviestu, giliai hued odinis suspaudimas yra dideli pavasarį ir nėra daugiau perkelti į oficialų dėvėjimą vienišą. Pavasario suspaudimas yra didesnis negu jų oficialūs dėvėjimo dublikatai, kad pritaikytų užsiėmusios moters būtiniausius dalykus, dar yra vis dar valytas ir elegantiškas. Pasirinkite lankstų odinį suspaudimą, jei jūs ieškote naujos perspektyvos ant savo rankinuko, galbūt kad sumažintumėte, ir sumažinti mantos skaičių jūs nešate su jumis kasdieniniu pagrindu.

Antra, dydžio diapazonas yra krovinys. Madingi krovinio stiliaus rankinukai atrodo ryškesni ir drąsesni pavasarį, vėl apsikabindami ryškias spalvas be paprasto neutrals juodaodžio, gelsvai rudo ir raudonmedis. Didelis, ryškus raudonas krovinys daro madingą tvirtinimą kaip kasdieninį darbo krepšį, ar kaip tik tada, kai savaitgalio kelionmaišis, kad padėtų paprastam duffels. Jūs atrodysite papildomas elegantiškas šį pavasarį su ryškiu krovinio rankinuku turtingoje odoje.

Rašyti komentarą