Kodėl adidas samba yra geriausias savo klasėje.

parašė , 2012-03-01 13:04

ikas. Adidas Samba turi ilgą istoriją meistriškumo bato pramonėje, ir daugumai žmonių tai yra vienas iš labiausiai mylimo pasiekiamo bato. Tuo metu, kai šis batas prasidėjo kaip batas, padarytas specialiai futbolininkams, tai užaugo ir vystėsi į daug daugiau, negu tai. Tai dabar dėvima tūkstančių žmonių kaip patogus kasdienis sportbatis. Adidas sugebėjo išsaugoti didelį funkcionalumą kaip futbolo batą, prisidėdamas šiuolaikiškuose žvilgsniuose ir atsitiktinio kasdienio naudojimo jausme.

Ieškodamas naujų batų yra šimtai skirtingo pasirinkimo iš plataus skirtingų kompanijų diapazono. Skirtingiausios bato kompanijos siūlo kai kuriuos puikius pasirinkimus ar sportiniam naudojimui ar kasdieniam darbai atsitiktiniam naudojimui, bet nedaugelis sugeba sukombinuoti šituos du daiktus į vieną batą taip efektyviai kaip Adidas Samba
Bato kompanijos yra linkusios sukurti labai skirtus batus, kuriuos jie nori, kad žmonės panaudotų tiktai vienam daiktui. Pavyzdžiui, Nike Visos 90 batų serijų daro puikiam futbolo batui, bet jie nėra numatyti, kad būtų panaudoti tam, kad leistųsi gatvėje ar dėvėtis dirbti.

Nike padarys kitą batą tam viltyse, kad jūs nupirksite abi poras, tokiu būdu didindamas jų pardavimus. Adidas samba iš tikrųjų paėmė skirtingą požiūrį, kuris numatė labiau daug visapusišką batą. Samba yra vienas iš populiariausių naktinis klubas futbolo batų istorijoje, bet per tuos metus tai taip pat užaugo, kad būtų nepaprastai populiarus atsitiktinis naudojimo batas. Ar jūs tik einate pasivaikščioti žemyn gatvė, vadovaudamas parduotuvei ar net išeinantis pietums, šitie batai yra puikūs.

Žmonės žino, kad jie gali dėvėti vieną batą visoms skirtingų įvykių rūšims, kuris daro juos labai populiarius ir net puikus būdas taupyti kai kuriuos pinigus. Opcijos turėjimas panaudoti šį įspūdingą batą visoms daiktų rūšims daro juos didelius. Tai taip pat davė Adidas Sambą šiek tiek ištikimo sekančio su daugeliu žmonių, nusprendžiančių gauti kelias poras batų zidiniu apdaila jų linijoje. Samba turi kelias versijas nuo klasikinės Sambos į Sambą 85, ir net klasišką žiūrinčią Sambą K, kuris yra padarytas iš Kengūros odos.

Kiekvienas iš batų šioje populiarioje linijoje aprūpina tą pačią didelę kokybę ir jausmą, bet turi skirtingą žvilgsnį jiems. Net kiekvienos viduje iš šitų linijų jūs galite dažnai gauti batą plačiame spalvų diapazone, kuris padeda priversti juos kreiptis į vis daugiau vartotojų. Adidas iš tikrųjų žino, kaip padaryti populiarų batą ir apsirūpinti, visi skirtingi pasirinkimo žmonės nori bet kokiame bato tipe, ir niekur yra tai akivaizdžiau negu su Adidas Sambos serija.

Tai yra nenuostabu, kad Adidas Samba yra antras geriausiai pardavimo batas, kurį Adidas kada nors padarė ir yra vienas iš seniausių modelių, jie turi. Su daugiau kaip 35 milijonais porų, parduotų per paskutinius 50 plius metai ir jokie sulėtėjimo ženklai, aišku, kad šis didelis batas yra geriausias savo tipo visoje pramonėje.

Rašyti komentarą