Nuostabios vestuvės apskritai oras

parašė , 2013-01-05 11:11

Jūs esate rūšis nuotakos, kuri išleistų mažą daiktą kaip orai Kaune stovėti ant kelio turėti neįtikėtiną laiką jūsų vestuvinę dieną? Aš negalvojau taip! Renginys turi tęsti, kaip jie sako, taip sužinokite, kaip turėti nuostabias vestuves apskritai oras.

Vestuvinis dienos lietus labiausiai yra paplitęs oro iššūkis, su kuriuo stovi nuotakos. Jūs planuojate kiekvieną mažytę jūsų vestuvių detalę, teisė žemyn į padarytus pagal užsakymą pamergės papuošalus jūsų palydovams, bet vieną kintamąjį, kuris yra visiškai ne jūsų kontrolėje yra orai Kaune. Užuot leidę lietingą dieną duoti jums bliuzą, svarbu įgyvendinti jūsų atšiaurų oro planą. Jūs tikrai turite planą lietaus jūsų vestuvinę dieną, teisingai? Jei jūsų vestuvės, kaip numatoma, įvyks atvirame ore, kietasis kūnas “Planuoja B”, yra būtinas.

Taip, ką jūs turite padaryti, jei lietus gresia? Žingsnis kiekvienas turi apsupti kariuomenę golfo skėčių ir imti į karo tarnybą tvarkos prižiūrėtojus, kad apimtų svečius, kaip jie atvyksta. Jei jūsų ceremonija ar priėmimas turi įvykti lauke, jūs turite ar turėti esančią viduje vietą kaip nugarą viršuje ar statyti palapinę. Rezervuodama palapinę, būti įsitikinusi, kad taip pat įdiegs grindis, jei lijo anksčiau, negu palapinė kyla. Kitaip, jūsų svečiai turės sausas galvas, bet purvinas kojas. Paskutinis daiktas kurio jūs norite turi turėti nuotaką visame jos puošniame drabužyje ir pamerges, atrodančias gražus jų suknelėse ir gražiuose pamergės papuošaluose, tempiančiuose jų šlapias palankas per šlapią žolę.

Lietus yra labiausiai tipiška vestuvinė dienos oro problema, bet yra kitų daiktų, kuriuos svarstys. Žiemos nuotakoms, galbūt, reikia kovoti su pūgomis ar subnuline temperatūra. Jūs negalėtumėte manyti, kad šaltas oorai Kaune yra grandiozinis sumanymas, jei jūs kada nors nesuradote savo automobilių baterijos, neveikiančios šąlančią šaltą dieną – kas, jei tai buvo jūsų vestuvinis transportavimas? Žiemiškam orui, jūsų didžiausias sąjungininkas yra laikas. Užuot apsirengęs namie ir paskui vadovauti bažnyčiai prieš trisdešimt minučių prieš vestuves, palikite kelias valandas anksti ir suknelę ceremonijos susitikimo vietoje jei apskritai galimas. Tas būdas jūs neabejotinai būsite ten laiku. Jei pūga yra prognozėje jūsų vestuvinę dieną, įsitikinkite, kad paruoštumėte keturis rato variklio transportavimą visai vestuvinei partijai ir jūsų neatidėliotinoms šeimoms, kad nieko nepaliktų suvyto. Tai būtų gražus prisilietimas, kad apdovanotų jūsų vestuvinius svečius už tai, kad jie drąsiai sutiko žiemišką orą su karštu toddy jų laukimas, kai jie atvyksta į jūsų vestuves. Tai skubiai nuims šaltį ir gaus kiekvieną šventinėje nuotaikoje jūsų ypatingą dieną.

Su visais tornadais, kurie buvo žiniose neseniai, ekstremalus vėjas galėtų būti kita oro įmone ant kai kurių nuotakų protų. Aišku sutinkant tikrą nenumatytą blogiausią atvejį kaip tornadas ar uraganas, vestuvės turės būti atidėtos. Saugumas yra svarbiausias daiktas. Bet jei oras yra utėlėtas, bet vis dar saugus, jūs galite tiesiog turėti padaryti savo originalių planų reguliavimą. Didžiausia įmonė vėjuotą dieną skraidina objektus. Jei jūs turėsite tented vestuves, yra visiškai tikri, kad jūsų palapinė yra visiškai gauta. Buvo vieną kartą tragiškas incidentas, kur vestuvinė palapinė, sugriūta stipriame vėjuje (ne tornadas), ir daug svečių, buvo rimtai sužalota. Turėkite galvoje, kad viskas nuo baldų į svarbiausius dalykus į patiekalus gali tapti skridimu raketų stipriame vėjuje, ir planuoti perkelti jūsų šventimą viduje, orai Panevėžyje.

Rašyti komentarą