Ką jūs turite žinoti apie xbox 360, kinect, ir visų kinect žaidimų apžvalga

parašė , 2013-01-09 07:07

NAUJAS BŪDAS ŽAISTI! YRA XBOX 360 KINECT TEISĖ KITAS PRIETAISAS JUMS?

Yra žaidimo sistemų ir žaidimų perteklius ten. Kodėl jūs turite svarstyti X-box 360 ir naujas Kinect? Ką Kinect padarys jums? Keli tvirtino, kad tai pakeis jūsų gyvenimą, tai padarys tai? Kokie žaidimai yra pasiekiami Kinect, ir jie iš tikrųjų dirba pakankamai gerai, kad pateisintų kainą, laikas, ir bėda? Ten pakankamai įvairovės turi tikti jūsų poreikiui?

Šis straipsnis duos positives ir negatyvus xBox 360 ir naujas Kinect. Kas gali būti įvykdoma su šia sistema ir kodėl svarsto gavimą Kinect sau savarankiškai ir jūsų šeimai? Kaip gerai tai dirba?

Pradėkime nuo truputėlį istorijos X-box 360 jums. Jei jūs nueisite kelias atgal jūsų prote ir atsiminsite, kad xBox 360 yra šeštas Microsoft kartos video žaidimas. Ši žaidimų grupė buvo žinoma kaip 128 bitų eros žaidimo pultai. XBox buvo iš tikrųjų išleistas 2001 m. lapkritis. Tačiau, xBox 360 yra antras video žaidimo pultas, pagamintas Microsoft (pirmas buvo xBox). Tai dabar konkuruoja gerai su Sony PlayStation 3 ir Nintendo Wii, kadangi septintos video žaidimo pultų kartos dalis, xBox 360 buvo pirmas to kūrybiško amžiaus, įvedančio HD ir 1080p į žaidimo žaidimo mišinį 2005 m. lapkritį.

XBox 360 buvo oficialiai atskleistas per televiziją. Pranešimas buvo ant MTV 2005. Prilygdami labiau šiuolaikiniam laikui, xBox 360 buvo žinomas kaip xBox 360 S, bet dabar mes tik vadiname tai X-box 360. Pultai buvo perprojektuoti, taip pat kaip aparatinė įranga, ir ta naujovė buvo oficialiai paskelbta 2010 m. birželio. Ir žodis yra, kad Microsoft paskelbė, slaptai, kad, jei jie kada nors (ir su jų einamuoju populiarumu aš esu įsitikinęs, kad jie bus) išeina su kitu pultu kaip perėmėjas xBox 360 S, tai tiesiog pavadins xBox 720. Pradiniai gandai yra labai intriguojantys.

Antras leidinys xBox 360, kuris apėmė 4 GIGABAITUS laikymo, buvo įžanga į einamąją dėžę. XBox 360 Elito išėjo 2010 vidurys. Bet su lavina naujų žaidimų, suprojektuotų ir išleistas, tai darė spaudimą Microsoft, kad patobulintų jų aparatinę įrangą.

Tai yra ne visada atvejis su aparatine įranga ir programine įranga? Tai eina kaip tai: Programinė įranga tampa sudėtingesnė ir reikia greitesnių procesorių, didesnių kompiuterių ir gebėjimo. Ir tokiu būdu aparatinės įrangos projektuotojai ir gamintojai turi lenktyniauti tęsti. Tai yra tas pats su žaidžiančiu žanru. Pabandykite žaisti Aureolės Pasiekiamumą ant savo seno xBox. Dell Nešiojami kompiuteriai.

Rašyti komentarą