Oro instrumentai aprūpina informaciją, kuri laiko jus seifą ir aprūpina jūsų maistą

parašė , 2012-12-21 12:58

Kad įgytų tipą duomenų, kurie gali būti panaudoti daug gamybos ir žemės ūkio grupių, meteorologai naudoja specifinius orai Jurbarke instrumentus, kurie renka įvairius informacijos tipus. Ištirkime dalį šios instrumentuotės, pamatykime, kokias informacijos rūšis jie sugeba aprūpinti ir kaip tie duomenys yra panaudoti. Nors mes neturime erdvės šiame straipsnyje, kad aptartume visas reikmenis ar informaciją, kuri yra pagaminta, mes kalbėsime apytiksliai du specifiniai tipai orai Jurbarke prietaisų ir kaip įvairios agentūros gali panaudoti juos, kad duotų naudos kitiems.

Pirma, barometras yra instrumentas, kuris matuoja atmosferinį spaudimą tam tikroje vietoje. Kodėl tai svarbu? Kadangi su geografinių spaudimo skirtumų pakitimu, rezultatas yra skirtingi oro struktūros tipai.

Pavyzdžiui, žemas spaudimo rajonas yra dažnai veislynas atšiauriam orui, priklausomai nuo tiksliai, kaip žemai spaudimas yra bet kokioje tam tikroje srityje. Depresija dažnai kerta smurtines ir naikinamąsias audras, kurios skandina laivus ir sukelia didžiules bangas greta kitų griovimo tipų.

Aukšto slėgio rajonas, antra, dažnai lydi teisingą orą, sausras ir labai karštas, saikingas zonas. Kai tai vyksta, žemės ūkio projektai ir ūkiai yra nepalankiai paveikti todėl, kad jie negali aprūpinti maistą tuo žmonių reikalingumu. Tai, savo ruožtu, paveikia ekonomiką didelių rajonų ir paskui kas seka, žinoma, yra žalingi ekonominiai visų globalinių sričių padariniai.

Kitas svarbus orai Jurbarke instrumentas, kuris aprūpina būtiną informaciją yra drėgmėmatis, kuris matuoja specifinio rajono santykinį oro drėgnumą. Ši informacija padeda nustatyti, kiek drėgmės yra ore, ir išplaukianti informacija padeda žemės ūkio ekspertams nuspręsti, kokios specifinės augmenijos rūšys gali būti palaikytos šios aplinkos rūšies orai savaitei. Tai priveda prie efektyvesnių žemės ūkio pastangų vietinių augintojų srityje.

Rašyti komentarą