Vestuvinės pyragų tendencijos 21-ąjį šimtmetį ir kai kurios labai populiarios pinigų gelbėjimo

parašė , 2012-12-10 10:00

Viskas plėtojasi ir taip pat kaip vestuvės savarankiškai, vestuvinis 21-ojo šimtmečio pyragas atstovauja kai kurioms naujoms ir naujoms mintims.

Pritaikymas asmeniui – aiški tendencija vestuviniuose Tortai

21-ojo šimtmečio nuotakos ir jaunieji nori, kad vestuvinis pyragas būtų taip atskiras, kaip jie yra.

Turėjo papratimą būti laikas, kai nuotakos pasirinko Tortai iš katalogo, kepėjas davė jiems, ar atnešė paveikslą nuo žurnalo. Šiandien nuotakos taip pat kaip jaunieji, supraskite, kaip ypatingas jie yra ir nenori pavaizduoto pyrago tikslios kopijos. Žinantis, kad vestuvinis pyragas yra jų priėmimo svarbiausias dalykas, jie nori suprojektuoti savo Tortai individualiai į jų savą asmeninį stilių ir skonį, abu skonį projekte ir skonį skonyje. Tokiu būdu jie uždeda savo galvojančias kepures ir įeina su jų savomis mintimis, paprastai koordinuodami jų pyrago projektą, apšerkšnijantį projektą, dekoravimą ir pyrago cilindrą, su vestuvine spalvų kombinacija, vestuvine tema, vestuviniu rūbu, gėlėmis, vestuvinėmis reikmenimis, priėmimo salės apstatymu, ir jei jie turi vaikus, šeimą. Turėjimas suteikia kepėjams detales, kad prikibtų prie, jie laukia rezultato būti visiškai unikaliu ir INDIVIDUALIZUOTU pyragu.

Komplektas ir prikimba prie jūsų vestuvinio pyrago biudžeto. Vizitas su bent jau 3 vestuviniais pyrago virėjais, palikdamas kambarį dėl derybų. Tikrinkite jų portfelius ir jų pyragų skonio pavyzdžius. Būkite įsitikinęs, kad gausite viską raštiškame kontrakte, kuris nepalieka kambario dėl kainos pakeitimų. Net jei jūs esate ant griežto biudžeto, jūsų mažiau nebrangaus saldumynai turi paragauti taip gerai kaip brangus todėl, kad tai nėra skonis, bet dydis ir dekoravimas, kuris yra brangus.

Ar jūs esate naujos mados etalonas ar sekate einamąsias tendencijas, aš tikiuosi, kad jūs įgijote tam tikrą įžvalgumą nuo šio straipsnio.

Autorystės teisės © 2007 Visos teisės priklauso autoriui Nily Glaser, A-vestuvių Diena ir Gan Išleidimas

Rašyti komentarą