Šešios papuošalų dėvėjimo taisyklės

parašė , 2016-10-10 09:57

PapuošalaiPapuošalai – neabejotinai išskirtinė stiliaus detalė, jūsų išvaizdai suteikianti originalumo ir savitumo. Tinkamai parinkti papuošalai gali atskleisti jūsų asmenybę ir daugiau papasakoti apie jūsų gyvenimo būdą ar mėgstamą veiklą. Tačiau yra keletas patarimų, kuriais reikėtų remtis prieš įsigyjant papuošalus ar renkantis, kokiai progai, kokį papuošalą įsigyti.

  • Negalėdami sau leisti įsigyti deimantų ar kitų brangių papuošalų – nenusiminkite ir išsirinkite stilingos bižuterijos. Už brangių deimantų kainą galite įsigyti kone dešimtis skirtingų porų, pavyzdžiui, auskarų, o dabartinės papuošalų parduotuvės siūlo išties nemenką jų asortimentą.
  • Nedėvėkite per daug papuošalų. Taisyklė, jog,, ,,daugiau yra mažiau“ pasiteisina ir šioje situacijoje. Viena apyrankė visuomet puoš labiau negu visa jų eilė. Jeigu planuojate įsisegti masyvius auskarus, pamirškite platų koljė ar masyvesnį plaukų aksesuarą. Todėl, išsirinkę vieną papuošalo akcentą, venkite kitų, nes įvykdysite grubią stiliaus klaidą.
  • Vadovaukitės taisykle: kuo prašmatnesnius drabužius dėvite, tuo paprastesnius rinkitės aksesuarus ir atvirkščiai. Kuklus aksesuaras kaip, pavyzdžiui, karoliai gali suteikti neįtikėtinos darnos ir elegancijos jūsų bendram stiliui.
  • Auksiniai ir sidabriniai aksesuarai yra universalūs, todėl tiks bet kokiai progai ir prie bet kokios aprangos. Natūrali žmogaus kūno spalva neretai išryškina papuošalo grožį.
  • Jeigu jūsų apranga yra marga, susidedanti iš kelių spalvų, aksesuarus rinkitės vienspalvius, kad išlaikytumėte darnų įvaizdį. O jeigu norite, kad stiliaus pagrindinis akcentas būtų jūsų papuošalas, dėvėkite vienspalvius drabužius.
  • Dar vienas stiliaus nesusipratimas – žiedai ant visų rankos pirštų. Vienas žiedas ar keli, tačiau ant vieno rankos piršto, visuomet atrodys elegantiškiau ir stilingiau.

Rašyti komentarą