Ruduo – palankus metas šalinti apgamus

parašė , 2016-09-19 09:58

Jeigu gimėte su juodais taškeliais ant odos, apgamu salinimas lazeriu bus veiksmingas būdas jų atsisakyti. Tai itin šiuolaikiškas ir visame pasaulyje efektyviu pripažįstamas būdas, norint susitvarkyti su apgamuota oda. Gal jums nepatinka, kaip ji atrodo, gal apgamai trukdo ir nuolat kliūva už drabužių, vis būna pažeisti, o gal nemaloniai praneša apie galimus iki vėžinius susirgimus. Tuomet apgamu salinimas lazeriu yra visapusiškai geras sprendimas.

Piktybiniai apgamai

Gydymas lazeriuDaug žmonių galvoja, kad apgamai yra tarsi tiksinti bomba – iš jų lengvai gali išsivystyti vėžys. Iš tiesų, kadangi vėžys dar nėra visiškai ištirtas ir nėra jam surasta efektyvių vaistų, tai ir susirgimas juo nėra visiškai numatomas. Odos vėžiu susergama ir nesant apgamams arba polinkiui į juos, taip pat gali būti susergama ir tada, kai apgamas pasidaro piktybinis, ypač jeigu dar ir yra kaip nors pažeidžiamas. Tačiau taip pat jis gali būti pažeidžiamas daug kartų ir nesu piktybėti. Tai tarsi loterija, nežinai, kada praloši, kada laimėsi. Tiesa, laimingų loterijos bilietų yra daugiau negu nelaimingų. Visgi, svarbiausias dalykas yra mokėti laiku atpažinti, kada apgamas virsta piktybiniu. Tada jo tiesiog pašalinti lazeriu negalima, būna jau per vėlu, visgi reaguoti reikia skubiai. Tuomet yra taikomas gydymas nuo vėžio, o galiausiai tas apgamas pašalinamas jau tik sunaikinus vėžines ląsteles. Kai apgamas ima piktybėti, tai galima atpažinti iš keleto požymių. Apgamas ima didėti, juoduoti, keisti savo įprastą spalvą ir dydį, jis pasidaro nesimetriškas. Taip pat jeigu jis darosi šlapias, skleidžia skysčius, bėga kraujas. Tada reikėtų sunerimti ir skubiai kreiptis į onkologus, dermatologus ir šeimos gydytojus.

Šalinimo procedūra

Tais atvejais, kai apgamas nėra piktybinis, tačiau kažkaip trukdo žmogui, neleidžia normaliai gyventi, apgamai gali būti šalinami lazeriu. Tokius šalinimui siuntimus išduoda net ir šeimos gydytojai, tuomet klinikose, kurios yra sudariusios sutartį su ligonių kasomis, gali būti pašalinami apgamai. Paprastai prieš tam nutinkant, reikia pasidaryti bendruosius tyrimus. Ligonis prieš apgamų šalinimą, kaip ir prieš kitokią chirurginę procedūrą, pirmiausiai turi būti sveikas. Tą parodo įvairūs bendrieji tyrimai. Šalinimo procedūra vyksta taikant dalinę nejautrą, o lazeris apgamą pašalina labai greitai. Todėl tai yra veiksmingas ir geras sprendimas, norint turėti sveikai atrodančią odą. Vienintelis nemalonumas bus tas, kad prieš tai reikės laukti eilėse. Kadangi pašalinus apgamą nepatartina kelis mėnesius būti saulėje, tai ruduo gerai tinka šalinimui.

Vienas atsakymas į “Ruduo – palankus metas šalinti apgamus”

  1. Irena says:

    Aš apgamus šalinu ir skaistinu odą su labai gera namų gamybos kauke. Patražoles, kurias pati užsiauginu( https://www.nojus.lt/darzoviu-seklos/petrazoles ) nuverdu, tada pridedu citrinos sulčių, medaus ir bananų tyrės, palaikau 20minučių ir veidas pasidaro labai skaistus ir žvilgantis, stazdanų ir apgamėlių beveik nesimato.

Rašyti komentarą