Studentų paskolos skola: kolekcijų praktikos

parašė , 2013-01-25 09:02

Kai jūs turite reguliarią negarantuotą skolą, skolintojas davė jums pinigus pagrindu, jūs sumokėsite tai. Jie panaudojo jūsų kredito istoriją, kad nustatytų patikėtą vertę skolinti pinigus jums. Kai jūs neįvykdysite įsipareigojimų dėl užmokesčių, skolintojai persekios būti užmokėti. Reguliarus creditas kolekcijos procesas neįvykdytai įsipareigojimų negarantuotai skolai yra toks, kad skolintojas pabandys gauti užmokestį ir kai nesėkmingas jie parduos tai kolekcijų agentūrai. Jei skola tęsia būti neapmokėta, kiekis gali būti parduotas kitoms kolekcijoms. Visur šiame kolekcijų procese jūsų skola nekviečia grasinimų prieš jūsų namus, automobilį, jūsų banko sąskaitą ar jūsų darbo užmokestį. Gynyba vartotojui yra tokia, kad yra statutas apribojimo kolekcijoms ant skolos
Yra metų ribos (priklausomai nuo valstybės, jūs gyvenate), kad verslas gali pabandyti rinkti skolą. Galų gale rinkėjai liausis skambinti.

Kreditas internetuStudentų paskola yra negarantuota skola, duota studentui ilgam išsimokslinimui, ir laukiama, kad paskolos gavėjas pradės atsiskaityti su paskola po to, kai jūs baigsite mokymą. Šitos paskolos atvyksta iš Skyriaus Išsimokslinimo ir šio būdamas vyriausybinis skolintojas, nėra jokio apribojimo statuto.

Ką tai reiškia paskolos gavėjui?

Asmuo, kuris gavo studentų kreditas paskolą įsiskolins skolą už laiką, kurį ji ima, kad atsiskaitytų su tuo, ir ji nenueis, kol ji nebus užmokėta visiškai. Nėra jokio apribojimo statuto.

Studentų paskola, kuri yra finansinių įsipareigojimų nevykdyme negali būti išmesta 7 Skyriaus bankrote. Tai paimtų sunkaus finansinio sunkumo įrodymą padaryti išimtį į šią taisyklę.

Kaip kolekcijos yra skirtingos studentų paskoloms?

Jei jūs neįvykdote įsipareigojimų studentų paskoloje, Išsimokslinimo Skyrius turi skirtingas opcijas rinkti jų pinigus.

Jie gali atimti pinigus, kuriuos jūs įsiskolinate iš pajamų deklaracijos.

Paimkite pinigus nuo Socialinės apsaugos užmokesčių.

Turėkite savo darbdavį sulaikyti darbo užmokestį.

Jie kartais siųs paskolas į išorines kolekcijų agentūras. Trečioji šalis kreditas 24 kainuoja, bus užmokėtas prie vienas turintis skolų.

Jei imtas teismui, skolininkas bus atsakingas už teismo išlaidas be to.

Studentų paskolos skola yra ginčijama?

Yra trys įstatyminės priežastys, kurias kiekvienas gali aptarti, studentas skolina skolą.

Jei jūs galite įrodyti, kad jūs neįsiskolinate skolos, tokios kaip pavogtas tapatumas ar joks parašas ant paprastojo vekselio.

Jei jūs turite, visi paruošti užmokėjo paskolą.

Jei jūs išsprendėte skolą kitas kelias.

Sąlygos bus padarytos tiems, kas tampa ilgam ir visiškai sugadino ir kitos retos aplinkybės.

Trečiosios šalies kolekcijos yra labai motyvuotos, kad rinktų ant jūsų skolos jei duotas galimybę Išsimokslinimo Skyriaus. Jie pasiekia, kad sulaikytų 25 centus kiekvienam doleriui rinktus. Kai kurios iš šitų kolekcijų peržengs, kuris yra teisėtas kolekcijų linijai, kad būtų užmokėtas. Gynyboje į vienas turintis skolų, šitos kolekcijų agentūros turi sekti tas pačias taisykles kaip bet kas kitas pagal Teisingą Skolos išieškojimo Praktikų įstatymą. Jokiam įsiskolinusiam rinkėjui neleidžia grasinti, erzinti, suklaidinti ar suvaržyti jus sąmoningai, kad gautų jus užmokėti.

Rašyti komentarą