Vaikų baldai: galvokite ir iš miegamojo

parašė , 2013-01-27 12:48

Leitmotyvai, pasiekiami miegamojo balduose vaikams, svyruoja nuo temų dydžio pradedančio vaikščioti kūdikio į projektus suaugusio dydžio. Vaiko palūkanos, amžius ir aukštis gali paveikti tuo, kas apgaudinėja baldus, kuriuos jūs nusprendžiate nupirkti. Kai daugiau kaip vienas vaikas panaudos miegamąjį, jūs galite pažiūrėti dviaukščių lovų kryptimi vietoj dviejų atskirų lovų, jei jūs panėšėjate į daugumą tėvų, ir vaikai yra gana seni, kad saugiai miegotų juose. Kai kurios dviaukštės lovos prideda pusės turėklus saugumui ir dvasios ramybei. Daugelis jų kelia ir žemiau taip pat kaip ligoninės lovos. Greitas mygtuko pastūmėjimas išleidžia spyną, kad slystų viršuje į vietą ir užrakintų automatically kai rikiuotas tinkamai. Laimei, dauguma turėklų yra spalva koordinuoti su lovos turėklais, kuris lengvina galimą “nustatytą” žvilgsnį. Jei atskiroms lovoms teikia pirmenybę, standartinės dvynių lovos yra paprastai pasirenkamos. Jūs galėtumėte pasiūti tikslų stilių vaiko asmenybės kryptimi. Uždangos lovos ar paslinko, galvūgalio lentos yra dažnai idealios nekaltai princesei, tuo metu, kai mažas kaubojus ar lenktyninio automobilio vairuotojas galėtų norėti skirtingos temos.

Studentų rašomieji stalai yra bendras pasirinkimas Vaikų kambario baldai. Aprūpindamas jūsų vaiką studijavimo rajonas ar kietas žaidimo paviršius menui ar tam, kad skaitytų išvalo erdvę valgomajame ar virtuvėje. Tai taip pat padeda Vaikų kambario baldai vystyti ramaus studijavimo įprotį tuo metu, kai jis ar ji yra jaunimo-a įprotis, kuris gali tiktai duoti naudos vaiko mokomajai ateičiai. Garantuokite, kad rašomojo stalo ir kėdės aukštis pritaiko jūsų vaiką ar vaikus, kad garantuotų maksimalų naudojimą. Baldai, kurie yra per aukšti ar per gilūs gali sukelti nelaimingus atsitikimus ir potencialiai kenkti vaikui.

Tuo metu, kai daug vaikų svarsto bet ką ir visus pasiekiamus paviršius kaip įstatyminiai žaidimo paviršiai, jei jūs pasirenkate žaislines krūtinės ląstas, molbertus ir atidedantis su pertrauka turint omenyje, jūs suteikiate savo Vaikų kambario baldai atskirą rajoną žaidimui, diferenciacijai, pavyzdžiui, miego rajonui ar studijavimo rajonui kambaryje. Garantuokite, kad krūtinės ląstos ir rašomieji stalai nerakina ir yra pakankami žaisliniam laikymui, bet kad vaikas negali lengvai pakilti viduje ir tapti įviliotas į spąstus.

Išvenkite aštrių kraštų ar metalinių pritvirtinimų jei galimas. Tuo metu, kai plastikas nėra skaidomas mikroorganizmų, svarstykite suformuotą plastiką laikymo dalykams ir žaidimo paviršiams. Ne tiktai tai nesuskaldys ar sutrūkinės taip lengvai kaip lauke džiovinta mediena, jūs galite lengvai pakartotinai panaudoti plastmasinius dalykus, kai vaikas perauga juos. Rūbai ląstos, ir al, taip pat atvyksta į įvairovę ryškių spalvų, kurios skatina smegenis ir akis. Jie taip pat vengia galimybės vaiko nekaltai ar atsitiktinai valgantis dažus, atskeltus nuo baldų. Neužmirškite nešančiosios raketos vietos valgio laikus, žingsnio taburetės vonios kriauklei ar rezervuotai kėdei svetainėje. Jūsų vaikas išdidžiai panaudos vaikų baldus, tai yra tikrai savo labai savas, kadangi jūs renkatės kokybišką šeimos laiką.

Vienas atsakymas į “Vaikų baldai: galvokite ir iš miegamojo”

  1. Karolina says:

    Na labai gerai pirkti tokį stalą, kuris auga kartu su vaiku t.y. toki labai dažnai naudojami biuruose( https://admodum.lt/type/biuro-stalai/ ). Žinoma, prie stalo būtina parinkti ir ergonomišką kėdę, kuri bus pritaikyta Jūsų vaikui ir negadins laikysenos.

Rašyti komentarą