Vakarų rūbas ir reikmenys.

parašė , 2012-03-12 08:13

ikas. Amerikos Vakarai Ten nėra niekas daugiau amerikiečio negu kaubojai ir senų vakarų kaubojiškai apsirengusios merginos. Jie vaizduoja simboliais amerikiečių individualizmą, išlikimą, ir tvirtumą. Kaubojai ir kaubojiškai apsirengusios merginos buvo – ir vis dar būti-sukilėliai, kurie išleido kaip numesti svorio jų gyvenimus atvirame ore su jų arkliais ir galvijais.

Jie gyveno savo gyvenimas ant jų savų terminų ir buvo ekspertai ginkle, arklyje, ir galvijų įgūdžiuose. Dėl jų ypatingos vietos Amerikos istorijoje ir kultūroje, amerikiečiai mėgsta dėvėti kaubojų ir kaubojiškai apsirengusią merginą vakarų dėvėjimas kaip jų savo amerikiečių tapatumo dalis.
Praėjęs Vakarų Dėvėjimas Po praėjusių 60 metų, vakarų dėvėjimas ketino išsipuošti pilnoje kaubojaus ar kaubojiškai apsirengusios merginos aprangoje su panašia į kostiumą tema. Šis būdas tvirtinimas buvo ypač didelė nugara 1950-aisiais, paskolos kai vakarų tema tapo pagrindine masinės kultūros dalimi.

Ant T.V. Vakarų renginiai buvo labai populiarus įtraukimas dainavimo kaubojaus renginiai, kur kantri muzikos žvaigždės, kaip Roy Rogers ir Dale Evans, dainavo kas savaitę. Tai buvo taip pat šiuo metu, kad vakarų kino filmai tapo dideliais smūgiais su žvaigždėmis kaip John Wayne, Audie Murphy, ir James Arness, atgaivinantis senus vakarus ant didelio ekrano. Net multiplikacija ir vaiko renginiai pakėlė vakarų temą su charakteriais kaip Sveikas Doodie. Tai buvo taip pat šiuo metu, kad medvilninio audinio džinsai tapo visų drabužių spintos dalimi.

Po 50-ųjų, vakarų pinigines vyrams tema mažėjo, bet džinsai ir mėlynas medvilninis audinys gyveno pagal kaip Amerikos klasikas.

Šiandienis Vakarų Dėvėjimas Šiandien, vakarų tema grįžta dalinai jos amerikiečių tvirtumui ir dalinai iš amerikiečių patriotizmo mūsų karių visame pasaulyje palaikyme; bet šį kartą, tendencija ir moterų, ir vyrų būde turi pridėti BRŪKŠNĮ vakarų gabumų vietoj viso laukinio vakarų "kostiumo".

Tokiu būdu, vyrai ir moterys gali parodyti savo "amerikiečių pasididžiavimą ir tvirtumą" vis dar būdami mada pirmyn. Yra kai kurie vakarų gabumų pavyzdžiai…

Moterims: ilgas sklandus madingas sijonas ir palaidinukė su vakarų stiliaus medvilninio audinio liemene.

• trumpa suknelė su moterų kaubojaus batais • Džinsai ir balti marškiniai su Navajo-stiliumi žalsvai melsvas ir sidabrinis vėrinys, apyrankė ir auskarai • Jean sijonas su šiuolaikine viršūne ir batai • Šiuolaikinė apranga su moterų vakarų juosta ir sagtimi • Lauke dėvėjimas ar boho apsirengia su moterų kaubojaus skrybėle • Pilna vakarų vestuvinė suknelė su įmantriais kaubojaus batais ir kaubojaus skrybėle ir šydu

Vyrams: Pilnas dalykinis kostiumas ir lagaminėlis su vyrų kaubojaus batais

• Šiuolaikiniai džinsai ar rusvai žalsvas šnopavimas su šiuolaikiniais marškiniais, kurie turi vakarų jungą, dygsniuojantį • Šiuolaikinis šnopavimas su vyrų vakarų juosta ir juosta užsega sagtimi • Kasdieniai drabužiai internetu su paprastų vyrų kaubojaus skrybėle • Pilnas vestuvinis smokingas vakarų stiliaus su įmantriais kaubojaus batais ir kaubojaus skrybėle

Rašyti komentarą