Atrodykite elegantiškas su juodomis šuns kortelėmis su užrašu

parašė , 2012-01-07 10:44

Kai jūs norite įdėti daugiau asmenybės į madą tendencija, tai yra apie kitą susižavėjimą, bet tuo pačiu metu jūsų dviejų centų įdėjimą. Šuns kortelių su užrašu madoje, būdamas unikalus yra ne skirtingas. Vienas iš pasirinkimų labiau individualizuotai kaklo grandinei yra juodai apkalta metalu kortelė su užrašu. Labiausiai, šitos juodos kortelės su užrašu yra tiesiog kitas pasirinkimas į tam asmeniniam identifikavimui aplink kaklą, bet yra daugiau į tai, negu sutinka civilę akį.

Prieš madą tvirtinimas, pradėtas reperių su elegantiškų kortelių su užrašu naudojimu, šitos tapatumo kortelės su užrašu buvo tiktai panaudotos karinių vyrų. Juos kvietė kaip toks todėl, kad jie atvyksta šalia kortelių su užrašu, kurios buvo pirmas kreditas nemokamai panaudotos prijaukintų šunų vardui ir savininko identifikavimui
Kariuomenėje, šitos kortelės su užrašu buvo labai naudingos bet kokio sužaloto ar fiziškai neatpažįstamo karinio kareivio identifikavime. Kartais jie buvo net vienintelis suvenyras, duotas šeimai, paliktai nelaimingo kareivio. serveriai hostingas

Juodos kortelės su užrašu buvo iš pradžių panaudotos Ypatingų Operacijų kareivių Vietnamo kare, kurie veikė už priešo linijų. Jie vis dar atvyksta į poras, kur antras turi mažą grandinę, kurią dauguma kareivių sujungė su pirmu aplink kaklą. Keli įrašė į juostą juos kartu, kad pašalintų dviejų kortelių su užrašu žvanginimą, kad neįspėtų priešų. Kiti nusprendė padėti, kiekvienas eina kartu su vieno bato nėriniais. Per šį karą, kareiviams leido padėti guminius slopintuvus aplink jų korteles su užrašu kaip kitas būdas praleisti metalinį diabetas žvanginimą.

Padarykite Madą XXX Tvirtinimu. Su ta trumpa istorija, jūs suprasite, kad šuns kortelės su užrašu buvo padarytos tikru tikslu. Bet šiandien, jūs galite eiti pirmyn ir padaryti vienas sau savarankiškai, net jei jūs neturite planų prisijungti prie karinės tarnybos. Tai būtų kilnu, kad pasirinktų tai, bet jei jūs nusprendžiate būti civiliu ir aptarnauti jūsų šalį jūsų savuose būduose tada, kuriuos jūs galite padaryti taip.

Juodos šuns kortelės su užrašu yra unikalesnės negu paprastos nerūdijančio plieno kortelės su užrašu. Šitos kortelės su užrašu yra taip pat padarytos iš nerūdijančio plieno medžiagų, bet apimtos juodame epoksido padengime. Su juodu fonu, jūs galite laikytis jo paprastumo ar eglės tai viršuje su brangakmeniais kaip briliantai ir kiti pasiekiami akmenys, kuriuos jūs galite leisti sau įdėti. Kadangi ši šuns kortelė su užrašu yra juoda, jūs turite taip pat atitikti ją su juoda grandine. Su asortimentu spalvų serveriai.lt nuolaida šiai populiariai madai bendrininkas, juoda dažyta grandinė nebus sunki surasti. Jūs galite taip pat paprašyti graviruoti tiek daug, kiek 5 linijose 15 charakterių per liniją ant jūsų šuns kortelės su užrašu.

Kad ir kas jūsų pasirinkimas pritaikyme jūsų juodai šuns kortelei su užrašu yra, rezultatas bus viena unikali kortelė su užrašu. Visaapimantis žvilgsnis gali būti tuo pačiu su kažkokia kita mada kortelės su užrašu, bet kas parašoma, ten padarys tai skirtinga. Juodos šuns kortelės su užrašu gali būti šiuolaikišku išvaizdos bendrininku, bet jie tikrai duos jums kad skirtinga asmenybė.

Rašyti komentarą