Kas dėvėtis kaip svečias į vestuves

parašė , 2012-01-03 09:10

Jei tai yra jūsų pirmas kartas vestuvėse kaip svečias, tai pasiūlantis aprangą gali būti painia užduotimi. Pirmi laikmačiai gali manyti, kad baidariu nuoma jie susituokia savęs savarankiškai, su visu sambrūzdžiu ir pasirinkimu (ar jų trūkumas), manydami, kad kažkas dėvisi. Šis straipsnis pažiūrės į pasirinkimą ir daiktus, kad svarstytų, pasirinkdamas aprangą sau savarankiškai.

Daiktai atsižvelgti: Visos vestuvės yra skirtingos priklausomai nuo kultūros, tikėjimų ir temos, taip visų pirma, išsirinkdamas aprangą, geriau tyrinėti tuos kintamuosius kaip paskutinį daiktą, kurį jūs norite padaryti, yra dėvėjimas spalva, kuri kitose kultūrose būtų tradiciškai dėvėta gedulo laiku. Tai turi paprastai būti ant nuotakos ir jaunojo dalies, kad informuotų svečius apie tam tikrą suknelės kodą, bet jei abejojantis, niekada neskaudina paklausti

Jei jūs norite užtrukti saugi pusė, dauguma vakarų vestuvių reikalingas oficialaus ar tvarkingo rūbo, kadangi tai yra pusiau oficialus atvejis dėl jo kilmės religingas atvejis buvimo. Išsipuošimas konfiskuotu automobiliu prekyba yra taip pat pamatytas kaip ženklas pagarbos ir simbolizuoja įvertinimą porai, susituokiančiai.

Dauguma atvejų, ateinančios vestuvės yra paprastai matomos kaip pasiteisinimas išleisti ant naujos aprangos. Kitas daiktas, kad pažymėtų prieš pirkimą yra, kad su vestuvėmis būdamos oficialus ir dažnai religinga ceremonija, nepamirškite sulaikyti rūbo konservatorių, kaip išdėstytas anksčiau, atsižvelgdamas, pasirinkdamas kažką dėvėtis. Paskutinis daiktas kurio jūs norite turi užgožti nuotaką ir turėti visas akis ant jūsų vietoj to.

Pirkdamas: Kaip tik taip, kaip vestuvės yra pasiteisinimas nupirkti naują drabužį, tai gali dažnai reikšti pasiteisinimą nupirkti užbaigtą aprangą, su bendru pasiteisinimu būdamas reikalingumas atitikimo batų ir reikmenų su nauja suknele. Bet kuriuo atveju, ar vieno dolerio banknotai mato tai kaip gerą ar blogą daiktą, moterys turi daug daugiau kombinacijų, kad išsirinktų iš, priešingai vyrams, kurie gali išeiti su kostiumo rūbų dėvėjimu, rišti ir juodi batai. Išsirinkdama tarp palaidinukės ir sijono, suknelė ar šnopavimas su papildomais servai batais ir reikmenimis yra visi svečio rankose.

Kad maksimaliai išnaudotų iš palankaus oro, būdinga vieta vestuvėms būti laikytas vasarą. Spalvos rūbų dėvėjimas yra visada geras pasirinkimas, kadangi tai pakels atmosferą į labiau šventinį būdą. Bloko konfiskuotu automobiliu prekyba spalvos ar labiau net išblyškę, pasteliniai atspalviai gali būti kaip tik taip, kaip efektyvus, jei žengimas į ryškias spalvas yra per daug jums.

Gale, visada saugu išsipuošti, negu išbara, kadangi žmonių dauguma norės pažiūrėti jų geriausias, taip, jei jūs būsite suvaržytas dėl išsipuošimo, jūs nesijausite kaip nelyginis lauke. Linksmos spalvos yra puikus būdas simbolizuoti laimę, bet jei jus vis dar palieka, įbrėždamas jūsų galvą, klausdamas draugų ar šeimos, kuri būtas į tokius įvykius be abejo sugebės duoti jums ranką.

Rašyti komentarą