Rubai internetu

Lėktuvais skraido ir turtuoliai ir vargšai

parašė , 2013-10-02 14:45

Keliones lėktuvu renkasi įvairaus „plauko“ žmonės vedini labai skirtingų tikslų. Pateiksime kraštutinumus: statybininkas, keliaujantis ieškoti laimės svetur ir verslininkas, skrendantis į savo valdomą kompaniją. Be abejonės, šie žmonės turi skirtingus reikalavimus skrydžiui bei nevienodo dydžio biudžetą tam realizuoti. Didžioji dalis avialinijų tokią galimybę suteikia: tai atspindi ekonominės ir verslo klasės lėktuvų bilietai.

Ekonominės klasės keleivių rūpesčiai…

Ekonominę klasę renkasi daugelis iš „mirtingųjų“ – tai yra vidutines pajamas gaunančių asmenų (aišku, ir ne visi turtuoliai yra linkę išlaidauti, tad griežto skirstymo nėra). Šios klasės kelionę puikiai atspindi skrydis pigių oro bendrovių lėktuvu: grūstis prie įlaipinimo vartų, maža erdvė, keletas šalia sėdinčių bendrakeleivių, nuolatinis bruzdesys, sukeliamas skrydžio palydovų, reklamuojančių vieną ar kitą klasę ir taip toliau. Tačiau skrydis šia klase dažniausiai trunka vos porą valandų, tad didesnio diskomforto dažniausiai nepajuntama.

Ekonominės klasės lėktuvų bilietai sukelia šiek tiek rimtesnes problemas, kai iškyla būtinybė pakeisti kelionės datą, laiką, kryptį ar nusprendžiama apskritai nebekeliauti. Tokiu atveju reikia sumokėti nustatyto dydžio mokestį už koregavimus ir papildomai padengti kainų skirtumą (jei toks yra). Pinigų grąžinimas už nepanaudotą bilietą priklauso nuo konkrečios kompanijos požiūrio tuo klausimu, tačiau dažniausiai sprendimas priimamas ne keleivio naudai.

Skaityti visą straipsnį 'Lėktuvais skraido ir turtuoliai ir vargšai'»

Megahost.lt – profesionalus svetainių talpinimas nuo 1 Lt/mėn

parašė , 2012-03-16 00:30

Daugėjant nepatikimų hostingo tiekėjų vis sunkiau pasidaro atskirti gerus pasiūlymus nuo taip tik atrodančių. Ypač keblu teisingai priimti sprendimą, kai yra reikalingus hostingas pigiai, kainuojantis litą ar kelis.

Dėl šios priežasties norime jums rekomenduoti jau trečius metus sėkmingai rinkoje veikiančią ir stipriai besivystančią Megahost.lt bendrovę, kurios paslaugomis teko naudotis ir mums patiems. Čia hostingas jums kainuos viso labo nuo 1 Lt/mėn už 300 MB disko vietos iki 10 Lt/mėn už 9000 MB vietos ir neribotą duomenų srautą. Už viską galėsite atsiskaityti tiek sms žinute, tiek bankiniu pavedimu.

Maža to, Megahost.lt klientai už kiekvieną atsiskaitymą renka taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairius įmonės siūlomus prizus: tiek suvenyrus, tiek rimtesnes dovanas. Taigi web hostingas yra perkamas su papildoma pridėtine verte. Svarbu žinoti, kad ši bendrovė neriboja paskyrų skaičiaus, tad nebūtinai visus projektus turite talpinti naudojant tą patį prisijungimo vardą.

Kai hostingas užsakytas, patalpinta svetainė gali būti naudojama net 10 nemokamų subdomenų dėka. Taigi turite galimybę būti matomais internete vos už 12 Lt į metus be jokių žvaigždučių ar kitų paslėptų mokesčių!

Jeigu šiuo metu kitų bendrovių hostingas jums kainuoja daug daugiau, Megahost.lt komanda mielai pasiūlys visiškai nemokamai perkelti bet kokio sudėtingumo ir masto projektą į savo serverius.

Turėkite omenyje, – jeigu jūsų poreikius neatitinka standartiniai šios bendrovės planai, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais ir jums bus pasiūlytas unikalus, konkrečiai jūsų atvejį atitinkantis ir daug nekainuojantis pigus hostingas.

Anglų lietuvių

parašė , 2012-03-12 19:07

Dabar galite lengvai išmokti anglų kalbą savarankiškai – nebereikia lankyti jokių kalbos kursų, kurie pastaruoju metu kainuoja gana brangiai – dabar užtenka tiesiog mokytis anglų kalbos savarankiškai besinaudojant anglų lietuvių žodynu. Šį žodyną galite įsigyti daugumoje Lietuvos knygynų, o jo kaina šiuo metu yra tikrai visai nedidelė. Taip pat galite išmokti anglų kalbos mėgindami patys išsiversti anglų lietuvių tekstus. Pavyzdžiui, pamėginkite išversti nesudėtingos kalbos anglišką tekstą į lietuvių kalbą- pasistenkite padaryti labai tikslų vertimą, ypač jeigu tai yra dalykinis tekstas. Norint gerai išversti grožinės literatūros kūrinį, gali tekti labiau stengtis, kadangi čia reikės kreipti dėmesį ne tik į kalbos tikslumą, tačiau ir išmanyti, kaip anglų lietuvių vertimas turi būti tiksliai atitaikytas ir kalbos stiliaus atžvilgiu.

Anglų lietuvių tekstus galite išsiversti ir naudodamiesi profesionalių vertėjų pagalba. Ko gero kiekviename Lietuvos mieste yra bent po kelis tikrai kokybiškas paslaugas teikiančius vertimo biurus, kurie užsiima anglų lietuvių vertimais jau labai ilgą laiką. Svarbu yra ir tai, kad būtų teisingai parinkti specialistai jūsų norimo išversti teksto projektui. Pavyzdžiui, jei jums reikalingas anglų lietuvių grožinės literatūros vertimas, tuomet reikės ne tik gramatinių klaidų tikrintojo, tačiau ir kalbos stilisto paslaugų, kuris puikiai išmanytų tiek ir anglų, tiek ir lietuvių kalbas. Taip pat reikės bent kelių anglų lietuvių kalbos specialistų, kurių gimtoji kalba būtų anglų ir jie tikrai gerai nusimanytų anglų literatūroje, kadangi kokybiškas anglų lietuvių vertimas turi atitikti ir tam tikrą autoriaus kalbos stilių.

Taigi, dabar galite labai lengvai išmokti anglų kalbą savarankiškai neužsisakant jokių papildomų užsienio kalbos kursų, arba tiesiog galite duoti savo tekstus vertimui profesionaliuose anglų lietuvių vertimų biuruose.

Privataus kelionės oru valdomą biudžetas

parašė , 2012-03-11 07:27

Kai dauguma žmonių išgirsti frazę, privačių oro kelionių, įprasta vaizdą, kad ateina keliones į galvą, yra Reaktyvumo nustatymo kino žvaigždės arba CEO, gulėti į odos sofa lova dėl jo Gulfstream Jet 30000 pėdų oro. Tačiau iš tikrųjų yra dešimtys tūkstančių orlaivių nuomos visoje Jungtinės Valstijos kiekvieną dieną. Šiame straipsnyje mes palies apie trijų skirtingų būdų, kad organizacijos ir asmenys valdyti panaudoti privačių oro kelionių be būti daugelio milijonierių.

Valandinis nuomau000dYra daug aviacijos bendrovių, taip pat privatiems savininkams, kurie siūlo jų orlaiviai privatų nuoma. Skirtingai nuo frachtavimo srove, privačių orlaivių nuomos nėra su pilotas, ir tikrai ne bet Nędznie plakiruoti stewardesses. Paprastai plokštumos nuomos pasirinktys, ateis valandą su orlaivių pvz
Skaityti visą straipsnį 'Privataus kelionės oru valdomą biudžetas'»

Pigūs skrydžiai: ką pasirinkti?

parašė , 2012-02-23 12:07

Skrydis lėktuvu – puikus keliavimo būdas, kadangi taip yra sutaupoma itin daug laiko. Tiesa, iki šiol skrydžiai lėktuvu buvo laikomi prabangos dalyku, ir tik visai neseniai šią nuomonę pakeitė bendrovės teikiančios pigių skrydžių paslaugas. Kadangi tokius skrydžius teikiančios bendrovės – gana naujas fenomenas, pasistenkime sužinoti kuo pasižymi tokio tipo oro bendrovės, bei sužinoti, kurios lyderiauja rinkoje.

Atsakant į klausimą, apie tai, kuo pigių skrydžių oro linijos skiriasi nuo tradicinių, tai pirmiausia reikėtų paminėti, kad pigūs skrydžiai tikrai nebus patys komfortabiliausi – praktiškai visos kompanijos siūlo tik ekonominės klasės bilietus, kurie keleiviui pasiūlys vietą su atverčiamu stalu.
Šalia sėdynės esančioje „kišenėje“ keleivis galės rasti specialų maišelį, skrydžio žurnalą, taip pat keletą katalogų ir saugumo bei evakuacijos kortelę.

Kalbant apie maitinimą, tai dauguma pigių skrydžių kompanijų trumpuose skrydžiuose net nebesiūlo valgių, kaip puikų to pavyzdį galima paminėti RyanAir, kuri trumpesniuose nei 2 valandų skrydžiuose nebetiekia valgių.

Taip pat vienas iš esminių pigių skrydžių kompanijų skirtumų yra tas, kad jos į bilietų kainą neįskaičiuoja mokesčių. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad keleiviui teks susimokėti įlaipinimo mokestį, bagažo, bei daugelį kitų mokesčių pačiam. Štai tradicinių skrydžių bendrovėse šis mokestis dažniausiai jau būna įskaičiuotas į bazinę kainą.

Tad dabar pamėginkime apžvelgti kelias pigių skrydžių oro bendroves, teikiančias paslaugas Europoje.

Pirmoji kompanija šiame sąraše yra visiems puikiai žinoma „Ryanair“. Šio titulo ji tikrai nusipelnė, nes kainos čia be abejo mažiausios visoje Europoje. Ši kompanija klientui suteikia visai neprastą aptarnavimą, taip pat itin paprasta nusipirkti šios kompanijos bilietų internetu. Beje, vienas įdomus faktas, kad 90% bilietų ir yra nuperkami virtualiojoje erdvėje, kas reiškia, kad jų internetine sistema yra labai paprasta ir lengvai naudojama.

Tiesa, kiek liūdina faktas, kad Jums teks susimokėti už kiekvieną krepšį, kurio matmenys bus didesni nei 30x50cm, o svoris, didesnis, nei 10 kilogramų. Turbūt šis faktas dažniausiai ir atbaido žmonės nuo naudojimosi šios kompanijos paslaugomis.

Pigūs skrydžiai taip pat yra įmanomi puikiai žinomos bendrovės „WizzAir“ paslaugų dėka. Kainos čia yra labai panašios į „Ryanair“ paslaugų kainas, aptarnavimas – galbūt kiek geresnis. Ta pati situacija čia ir su mokesčiais, ir vienintelis šios kompanijos minusas prieš „Ryanair“ yra tas, kad ji siūlo žymiai mažiau maršrutų.

Na ir trečioji pigių skrydžių kompanija – tai „EasyJet“. Ši pigių skrydžių kompanija be abejonės siūlo kokybiškiausias paslaugas ir geriausią aptarnavimą, tačiau visa tai gana smarkiai kainuoja. Tad kainos čia gana didesnės už tas, kurias siūlo tokios įmonės, kaip „Ryanair“ ar „WizzAir“. Tad jei ieškote pigių skrydžių kompanijos, teikiančios kokybiškas paslaugas, „EasyJet“ be abejonės yra geriausias pasirinkimas, jei kaina nėra rodiklis.

Kalbant apie kitas pigių skrydžių bendroves, galima paminėti dar ir „AirBaltic“ bei „IrAero“. Šios bendrovės taip pat siūlo skrydžius už gana nedidelę kainą, tiesa, konkuruoti su prieš tai paminėtomis galiūnėmis joms yra gana sunkiau vien dėl to, kad jų paslaugos yra kiek brangesnės.

Tad štai tokia nedidelė pigių skrydžių bendrovių apžvalga. Iš tiesų, jei nusprendėte rinktis pigius skrydžius, nesitikėkite nepriekaištingos paslaugų kokybės, tačiau jei ruošiatės keliauti kiek toliau, patariame pasirinkti būtent tą pigių skrydžių bendrovę, kurios paslaugos – kokybiškiausios.

Mantijų nuoma

parašė , 2012-02-17 08:28

Vis daugiau studentų ir studenčių aukštosios mokyklos diplomų įteikimų šventei renkasi mantijas. Vieni naudojasi mantijų nuoma, kiti siuvasi. Mantijos šventei suteikia iškilmingumo, aukštųjų mokyklų absolventai, dėvėdami mantijas pasitempia. Todėl svarbu pakalbėti apie mantijų dėvėjimą.

Į mantijos komplektą įeina pati mantija, šalis (dažnai pažymėtas universiteto ar kolegijos atributika) ir keturkampė kepuraitė su kutu.

Mantijas dėvi tiek vyrai tiek moterys. Mantijų ilgis, priklausomai nuo modelio, būna maždaug iki kelių. Nors merginos dažniausiai nori trumpesnių mantijų, kad matytųsi gražūs bateliai, kad gražių kojų J Aukštųjų mokyklų absolventai per diplomų įteikimo šventę, mantijas rengiasi ant tvarkingų, dažnai šventinių drabužių. Merginos ant šventinių suknelių ar kostiumėlių, o vaikinai ant kostiumo. Juk šventė lieka švente. Mantijos gali būti įvairių spalvų, Lietuvoje jos dažniausiai pasitaiko juodos.

Užsidėjus mantiją, svarbu nepamiršti užsidėti šalio. Jie būna pačių įvairiausių formų ir spalvų (pavyzdžiui magistrų ir bakalaurų mantijų šaliai skiriasi spalva).

Ceremonijų kepuraitės būna keturkampės ir turi kutą. Teisingai dėvimos kepuraitės kampas turi būti lygiagretus nosiai. Tradiciškai prieš aukštosios mokyklos diplomo įteikimą kutas būna dešinėje kepuraitės pusėje, o po diplomo įteikimo kairėje.
Lietuvoje galima rasti ir būtent savo aukštosios mokyklos mantijas ir jomis pasipuošus žingsniuoti atsiimti aukštosios mokyklos baigimo diplomą.