Peru oras

parašė , 2013-01-10 09:07

Peru oras yra labai nenuspėjamas. Tai galėjo būti lietinga ryto pradžioje tada vidurdienį, dusti karštas. Iš tikrųjų, po vienos dienos, Peruiečiai gali patirti visus keturis sezonus. Bet apskritai, orų prognozė Peru susideda iš dviejų sezonų tiktai. Jie yra šlapias ir sausasis sezonas. Tačiau, kadangi Peru yra geografiškai skirtinga šalis, vietinė oro struktūra gali labai keistis.

Oras Peru Trijose Skirtingose Geografinėse Srityse

Yra trys skirtingos geografinės sritys Peru. Apskritai kalbant, orų prognozė keičiasi labai šitomis sritimis. Trys sritys yra kalno aukštumos, kurios apima Cusco ir Titicaca ežerą, pakrantės regionas, kuris apima Limą, Nasca, ir Arekipą, ir Amazonės džiungles.

Kalno aukštumose, saulės švytėjimai per kiaurus metus per rytą, bet temperatūrą pradeda pasidaryti šaltesni naktį, paprastai vidutiniškai prilygdami penkioms Celsijaus termometro skalei. Sausasis sezonas, kuris yra charakterizuotas sausų dienų ir šaltų sausų naktų, yra nuo balandžio vidurio iki spalio. Šlapias sezonas, antra, yra nuo lapkričio iki balandžio vidurio. Mėnesiai su dauguma lietaus yra sausis ir vasaris.

Pakrantėje, yra įvairus orų prognozė, ant kurio žiema bėga nuo birželio iki rugsėjo. Skirtingai nuo to kitose šalyse, vasaros mete pakrantės regionuose Peru žemių mėnesiais gruodžio į balandį. Per šituos mėnesius, paplūdimiai aplink Limą ir Šiaurę yra supakuoti.

Taip pat kaip aukštumose ir pakrantėje, yra taip pat šlapias ir sausasis sezonas Amazonės džiunglėse. Sausasis sezonas yra nuo balandžio iki spalio su vidutine 30 iki 35 Celsijaus termometro skalės temperatūra, ir šlapias sezonas yra nuo lapkričio iki kovo.

Peru oras keičiasi trimis skirtingomis sritimis. Nors orai Utenoje Peru yra ganėtinai nereguliarus, geras daiktas yra, kad Peruiečiai tiktai turi prisitaikyti prie dviejų svarbiausių sezonų.

Rašyti komentarą