Daiktai, kad padarytų su jūsų quinceanera apsirengia

parašė , 2012-01-11 21:21

Jūsų quinceanera yra labai svarbus atvejis jūsų jauname gyvenime. Tai yra momentas, žymint jūsų perėjimą nuo vaikystės į jauną moteriškumą, ir tokiu būdu tai yra nenuostabu, jūs norite atrodyti ypatingas, švęsdamas tai. Graži suknelė, tobulai padaryti plaukai, reklama spinduliuojanti šypsena ant jūsų veido yra visi taip svarbūs kaip vieta ir sviečių sąrašas. Jūs leidžiate savaites, jei ne mėnesiai, planuodamas viską su jūsų šeima, primatuodamas skirtingas quinceanera sukneles, sudėdamas puikų meniu ir studijuodamas pirmo šokio žingsnius jūs ketinate šokti su jūsų tėvu. Ir paskui didelė diena atvyksta, šventimo blyksniai prieš jūsų akis ir anksčiau, negu jūs žinosite tai, šokis yra baigtas, pyragas yra suvalgytas ir kitą dieną prasideda taip pat kaip prieš šimtus dienų prieš tai

Išskyrus tuos atvejus, kai jūs pažadinate dieną po savo šventimo, yra quinceanera suknelė, kabanti jūsų kambaryje, ir jus laiko jauna moterimi. Nuostabu jausti visus užaugtus, bet kad maskaradinis kostiumas, jūs dėvėjote naktį anksčiau, suknelė, jūs praleidote valandas, pasirodydamas, primatuodamas, rinkdamas ir išsirinkdamas, nėra kažkas, kurį jūs kvieciu vakarienes ketinate dėvėti vėl. Jūs galėjote pakabinti tai kampe savo drabužinės ir galbūt uždėti tai retkarčiais tik malonumui, bet yra kitas, galbūt geresni būdai panaudoti jūsų quinceanera suknelę. Tik būkite įsitikinę, kad aptartumėte savo mintis su jūsų motina iš pradžių nuo daugelio jų apimate žirkles, ir tėvai ne visada mėgsta savo vaikus, sumažinančius viršuje svarbius drabužius.

Vienas iš daiktų, kuriuos jūs galite padaryti su savo quinceanera suknele turi sumažinti darbai ją pusėje ir panaudoti viršūnę ir pagrindą skirtingais tikslais. Gražus, tobulai tinkantis jūsų suknelės korsetas gali tapti nepriklausomu drabužiu, viršūnė, kurią jūs galite dėvėti su mažiau įmantriais sijonais ar net džinsais, kad puošniai aprengtumėte juos. Pilnas jūsų quinceanera suknelės sijonas gali būti panaudotas gausiuose būduose. Jūs galite paversti tai į dekoratyvines pagalves, kurios primins jus apie jūsų nuostabią dieną gražiame būde; jūs galėjote suvartoti sijono audinį, kad pridėtumėte gražų liekną aplink jūsų langą ar galvūgalio lentą. Kadangi kiekvienas quinceanera šventimas yra gausių paveikslų priežastis, jūs galėjote suvartoti audinį nuo savo suknelės, kad sudėtumėte tradiciją, padarytą fotografijos albumais, ar dekoratyvinė fotografija įrėmina showcasing jūsų geriausi vakaro paveikslai.

Jei jūs net negalvotumėte apie paėmimą žirklių į jūsų quinceanera suknelę, ar jūs neturite leidimo padaryti tai, manyti, kad kažkoks naudojimas jūsų suknelei kaip yra. Jūs galite neabejotinai panaudoti tai, kadangi kostiumas atvyksta kitas Helovinas, būdamas puošniai aprengtas kaip princesė ar zombis quinceanera, ir aprūpintas investavimas apsauginiame krepšyje tai gali laukti jūsų, kad pasisuktų aštuoniolika, kai jūs turite kiekvieną teisę nuspręsti, kas padaryti su tuo. Iki to laiko jūs galėtumėte norėti sumažinti tai viršuje ir pakartotinai naudoti audinį, jūs galite norėti parduoti tai kitam laimingam quinceanera, ar jūs tik galite nuspręsti laikytis į tai, kad, kai jūsų sava duktė yra jos quinceanera suknelės reikalingume, ji turėtų pasirinkimą f, kas iki to laiko bus senoviška suknelė.

Rašyti komentarą