Atrakinimas tikėjimo su sąvarža – plaukų ištęsime

parašė , 2012-01-14 23:44

Deja, ne kiekvienas turi tikslią šukuoseną, kurios jie trokšta, aš pats savarankiškai įtrauktas. Prieš kelias savaites, mano plaukai buvo tik virš peties ilgio, labai nenusakomos šviesiaplaukės spalvos ir neturėjo jokios tikros formos, kad nustatytų jį išskyrus kitus stilius. Tai nebuvo ypatybė, tempta į sveikinimus ir išskyrus tai, kai aš dėvėjau tai daug ilgiau, aš niekada iš tikrųjų žinojau, kaip sutvarkyti tai tinkamai. Dėl to, aš paprastai griebčiau tai atgal gležnoje ponio uodegoje, vengčiau veidrodžių ir geriausio vilties. Apibūdinimo punktas atvyko tačiau, kai aš pastebėjau savo atspindį vitrinoje vieną rytą ant būdo dirbti. Netvarkingas asmeninis kalendorius ir nuobodus, aš nusprendžiau, kad atėjo laikas daryti neįsivaizduojamą ir įkurti tyrimą į plaukų ištęsimą

Taip, jūs išgirdote mane teisė. Ne tiktai aš norėjau sutvarkyti savo doo, bet taip pat ir sukurti tam tikrą papildomą ilgį ir apimtį, kad suteikčiau man įvairiapusiškumą, kuriam aš taip ilgėjausi, kad susigrąžinčiau tam tikrą orumą ir tikėjimą! Su supratimu, kad tokia mada bendrininkas buvo tiktai panašiems į Paris Hilton, pinigines vyrams Jennifer Anniston ir daugelį kitų, kurie turi banko balansą, kad leistų tokią prabangą, aš buvau maloniai nustebintas sužinoti, kad aš galėjau nupirkti pilną komplektą plaukų ištęsimo įperkamai ir taip pat sugebėti valdyti išlaikymą patogiai.

Naršydamas per daugelį pasiekiamų spalvų, kurios buvo tikrai triuškinančios, aš nusprendžiau, kad geriausias kelias pirmyn bus užbaigtas nuodugnus patikrinimas spalvos ir sutiko su šviesiai rudomis gyrimosi blondino įsimintiniausiomis vietomis, naujomis, spindinčiomis ir visiškai naujomis. Paskyręs susitikimą su mano kirpėju, aš tęsiau nudažyti savo egzistuojančias spynas tas pats tonas, kadangi mano naujas žvilgsnis apsirūpins. Su nauju surastu tikėjimu, jau įslenkančiu, aš greitas kreditas suradau susijaudinimą manyti, kad gaminys beveik per daug turi.

Mano sąvarža – plaukų ištęsime atvyko, už poros dienų po jų užsakymo. Aš pasirinkau šį stilių, kadangi jis reiškė, kad aš galėjau pakeisti savo žvilgsnį skubiai ir su maksimaliu padariniu bet kuriuo metu dienos. Jie užtruko apytiksliai 15 minučių, kad pasiektų vietoje pirmą kartą aplink, bet dabar aš turiu ją žemyn į puikų 5 minučių meną. Tai yra daugiau modeliavimas, kuris užima laiką, kadangi tai priklauso ant to, kaip aš jaučiuosi kiekvieną dieną. Jei aš noriu dėvėti arklio uodegą, aš galiu, ir mano plaukai pažiūrės lushes ir pilnas smarkaus smūgio. Jei aš noriu nutrinti tai, mano straighteners leis tam ir taip pat aprūpins pigus draudimas kelis garbanų atvejį, priklausantį.

O dėl mano tikėjimo, įdėdamas pastangas, kad ištyrinėtų madą rajonas, kurį aš priėmiau buvo tiktai žvaigždėms, aš sugebėjau atrakinti tikrą mane.

Rašyti komentarą