Kabelinis megztinis: kaip rūpintis jūsų megztais dalykais

parašė , 2012-01-01 20:39

Ranka numegztas kabelinis megztinis yra kažkas labai įmantraus, ypač jei tai buvo ranka numegzta tik jums. Žinoma, megztiniai ir užsagstomi megztiniai kaip jie yra ganėtinai individualizuoti ir dėl to, iš tikrųjų svarbu paimti deramą rūpinimąsi tuo, teisingai? Taip, kaip jūs imate gerą rūpinimąsi individualizuotu kabeliniu megztiniu, nenaikindamas to?

Mezginys rankomis, Išsimaudykite Prie rankos

Megztiniai, padaryti rankomis, turi taip pat būti išplauti rankomis – tai yra, kaip tai eina. Prašom pirmas kreditas nemokamai įsitikinti, kad jūs vengiate skalbimo mašinos. Jei jūs esate reguliariai užsiėmęs, jūs galite surasti reikalingumą plauti jūsų mėgstamą megztinį dažnai, ir gali būti viliojantis padėti tai plautuve ir džiovinimo aparate. Jei jūs dirbate reguliariai ar žaidimas su vaikais reguliariu pagrindu, geriau turite daug megztinių čia pat, kuriuos jūs galite keisti, tokiu būdu jūs turėsite laiką išplauti ir džiovinti jį
Maudydamasis, panaudokite drungną vandeninį švelnų muilą ir kabėkite džiūti.

Sulenkimas ir Parduotuvė

Kai tik jūsų megztinis buvo pakabintas sausas, įsitikinkite, kad jūs kaupiate jį tinkamai. Niekada nepakabinkite to savo drabužinėje todėl, kad, kabindamas ruožus megztinio dydis. Tiesiog sulenkite savo megztinį ir sukaupkite jį drabužinėje.

Per pavasario ir vasaros mėnesius, kai jūs neturite dėvėti savo megztinio, įsitikinkite, kad jūs kaupiate juos tinkamai be to. Įsitikinkite, kad jie yra naujai išplauti ir džiovinti, ir paskui sulenkia juos gerai, kad. Nenaudokite kandies rutulių – todėl, kad jie nėra dideli sveikatai. Jūs galite panaudoti saugesnes paskolos bedarbiams alternatyvas kaip kedro rutuliai, žolių įkvėpinti maišeliai ir kiti dalykai iš jūsų vietinės sveikatos parduotuvės. Visada įsitikinkite, kad jūs kaupiate savo megztinį, sausą todėl, kad jų kaupimas tuo metu, kai jie yra drėgmė drąsina pelėsių ir juodžemio vystymąsi.

Priedainis nuo plastiko vartojimo, kaupdamas jūsų kabelinį megztinį, todėl, kad plastikas gali sugadinti audinį, tepdamas tai. Visada įsitikinkite, kad dalykai gali kvėpuoti net tuo metu, kai jie yra sukaupti.

Palaikykite Savo Megztinį

Jūsų megztinis gali krauti ypač rajonuose, kur pratrynimas įvyksta kaip rankovės, alkūnės ir iš apačios rajonas. Jūs galite panaudoti depillar ar ypatingą prietaisą depiling, bet konfiskuotu automobiliu prekyba jūs galite taip pat nunešti juos rankomis. Jūsų megztinis gali taip pat rinkti purvą, plaukus, pleiskanas, medvilninį pluoštą ir kitas nuolaužas. Nubraukite juos reguliariai vartojant minkštą šepetį – kaip dantų šepetėlis kūdikiams ar pradedantiems vaikščioti kūdikiams.

Kai tik jūs pastebite bet kokias problemas, ar pakenkimai tokie kaip plyšiai, mažos duobės ar nukristi mygtukai, įsitikina, kad jūs remontuojate tai tuoj pat. Dalykų remontas trukdo tolimesniam pakenkimui, kuris gali visiškai suteikti nedėvėtiną dalyką.

Išvenkite Numylėtinių

Numylėtiniai, ypač katės gali valdyti savo nagus per jūsų megztinį – ir jie užkabins audinyje ir padarys nepataisomą žalą. Prašom įsitikinti, kad jūsų megzti dalykai yra toli nuo jūsų kačių ir kitų numylėtinių. Sulaikykite savo skalbyklą uždarytame rajone ar išvenkite žaisti su jūsų numylėtiniu tuo metu, kai jūsų numylėtinio rūbų dėvėjimas numezgė megztinį.

Dabar, kai jūs turite ypatingus patarimus studentu atstovybe rūpintis jūsų rankos numegztu kabeliniu megztiniu, jūs galite būti įsitikinęs, kad jis truks jūs ilgas, ilgas laikas.

Rašyti komentarą