Partinės suknelės: masių tai puikiai suknelei vairavimas!

parašė , 2011-12-30 10:50

Partinės suknelės yra vienas dalykas jūsų drabužių spintoje, kur jūs galite nueiti visi lauke ir iš tikrųjų patirti kažkokį malonumą. Didelė partinė suknelė turi priversti jus jaustis neįtikėtina ir patogi visą naktį, ir leisti jūsų asmenybę iš tikrųjų švytėti per. Ar jums reikia ilgos ir klasiškos suknelės oficialiai partijai; trumpa ir lengvabūdiška suknelė jūsų draugo gimtadienio vakarėliui; ar išpuoselėta trumpa vakarinė suknelė prašmatniam vakarėliui, rasdama teisingą partinę suknelę turi būti maloniu procesu, ne įtempta daug paskolos moterų patirties! Suplanuokite savo apsiperkantį maršrutą ir svarstykite šituos patarimus anksčiau, negu jūs pradėsite savo paiešką šio sezono partinės suknelės…
Nustatykite suknelės kodą – Suknelės turi rubai internetu būti tinkamos, prašom įsitikinti savo perskaitytas jūsų kviesti artimai, kad nustatytumėte tik, kaip oficialus partija gali būti. Jūsų flirty menkas skaičius gali atrodyti fantastiškas, bet jūs nenorite būti vieninteliu mini tarp ilgų, oficialių suknelių jūros. Iškirptė yra sumažinta per žemai? Jūs galite šokti patogiai tame, ar jūs amžinai tempsite sijone, kad sustabdytumėte tai jodinėjantis viršuje?

Ieškokite unikalių detalių – Partinis dėvėjimas yra įpjovimas virš jūsų kasdienio dėvėjimo ir turi atitinkamai rodyti kai kurias papildomas ypatingas detales. Jei ryški spalva nėra jūsų daiktas, yra daug būdų, kuriais jūs galite iškelti LBD į nokauto partijos suknelę: išsiskirkite prabangiame audinyje ar įdomioje tekstūruotoje pabaigoje; paieškokite unikalių įpjovimų ir struktūros, kad pridėtumėte palūkanas; nueikite akį gaudančiam atspaudui (jei florals nėra jūsų daiktas, neseni technologiniai avansai paruošė dirvą kai kuriems iš tikrųjų nepaprastiems skaitmeniniams atspaudams); ar pasirinkite suknelę su įmantria detale, nuo siuvinėjimo ir papuošimo į appliqué.

Būkite įkvėptas – Dairosi įkvėpimo, nuo žurnalų į kino filmus, ir aptaria mintis su jūsų draugais (jei tiktai išvengti pakilti toje pačioje suknelėje kaip jūsų geriausias draugas!) . Galbūt įeikite į parduotuvę, į kurią jūs niekada nerizikavote anksčiau; jūs neturite zidiniu apdaila nieko, kad pralaimėtumėte ir galite baigti tuo, kad randate suknelės brangakmenį. Laikykitės, partijos takas rengia jus, mėgo ir kur jūs pamatėte juos.

Patikėkite savo instinktu – Tai gali atrodyti akivaizdu, bet perkant naują partinę suknelę ir potencialiai leidžiant reikšmingą pinigų sumą, jūs turite nuoširdžiai mėgti suknelę, ir svarstyti, ar jūs dėvėtumėte tai vėl. Nebūkite viliojamas tendencijos "blyksnis kaistuve". Toks susižavėjimas tikėtina apribos laikų kiekį, jūs galite dėvėti savo partinį dėvėjimą ir galite baigti tuo, kad atrodote priverstas, jei tai nesate iš tikrųjų ‘jūs’. Pasilinksminkite su detalėmis (žr. virš), bet pagalys su tuo, naktiniai klubai kaip kas jūs žinote ir. Patikėkite savo žarnos jausmu – jūs turbūt žinosite, kada jūs suradote teisingą (nuolatos, tai yra viena iš pirmų suknelių, jūs pažiūrėjote į, apytiksliai septynios parduotuvės ir prieš tris valandas!).

Rašyti komentarą