Žiemos vestuvių apranga: kai kurios auksinės taisyklės.

parašė , 2012-03-07 15:12

ikas. Vestuvinė apranga pristato unikalią painią problemą moterims šiandien. Toks ypatingas atvejis reikalauja ypač ypatingos aprangos, dažnai imdamas mėnesius, kad suplanuotų ir patobulintų. Ar jūs esate svečias, šeimos narys ar vestuvinės partijos dalis, jūs norite pažiūrėti savo geriausias, dar jaustis gana atsipalaidavęs dieną šventimo ir šokių vakaras. Nedaug atvejų ima jus nuo bažnyčios į šokių aikštelę; vestuvių aprangos thusly turi daug unikalių aspektų įvertinti. Galimybė matyti ilgai prarastus draugus ir truputį pamatytus šeimos narius reiškia, kad spaudimas, kad padarytų įspūdį yra didelis. Pridėkite prie to neišvengiamą oficialaus fotografo buvimą (be per daug skubotų laimingų svečių), ir jums pigus draudimas meta iššūkį su užduotimi rasti aprangą, kuri atrodys gera nuo kiekvieno nelaukto kampo, kadangi tai įamžinama porų fotografijos albume

Žiemos vestuvių apranga gali atrodyti sudėtingesnė negu savo vasaros dublikatai, konfiskuotu automobiliu pardavimas bet yra nuostabi galimybė ištirti romantišką žavesį. Palikite pasteles ir brights į vasaros mėnesius; žiemos vestuvės yra puikus laikas leisti sau malonumą brangakmenio tonais ir skaniais audiniais. Apvyniokite save aksome ir užbaikite kailiu apkarpytas reikmenis, tokias kaip gūžtelėjimas pečiais ar bolero, kad neleistumėte šalčio ir žavaus faktoriaus aukštai.

Viskas didesnis negu suma jo dalių – planuojant vestuvinę aprangą, vientisas metodas yra geriausiai paimtas; visas ansamblis turi būti svarstytas kaip visumą, be prieštaringų dalių, lenktyniaujančių dėl dėmesio. Prašmatni vestuvinė apranga yra sudaryta iš giriamųjų elementų – skrybėlės, krepšio, laboratoriniai tyrimai batų, papuošalų – kurie deri vienas su kitu. Statydamos ant didelės suknelės fondo, rūpestingai svarstytos reikmenys užbaigs ansamblį, prisidedantį iki lygaus įspūdinga vestuvinė apranga.

Laikykitės klasikos – daug fotografijų yra įpareigotas būti paimtas. Metus po vestuvių, jūs norite žvalgytis atgal laimingą dieną su meiliomis atmintimis, nesusigūžiančiomis tame, kaip baisiai pasenęs jūsų žvilgsnis buvo! Tendencijos yra didelės kasdieniam malonumui su mada, bet yra geriausios mažose dozėse tokiam ypatingam atvejui. Laikydamasis klasikos ir kas jūs žinote kostiumus, kuriuos jūs geriausiai garantuosite jūs jaučiatės gerai dieną, ir gelbėjate jus sumišimo metai žemyn linija! Klasikinė, visapusiška dalis pasiliks jūsų drabužių spintoje per daug metų, garantuodama, kad jūs gaunate savo pinigų vertę.

Svarstykite patogumą – vestuvės paprastai turi kelias ceremonijos ir šventimo stadijas, darydamos jį ilga diena. Dažnai prasidėdamas vėsioje bažnyčioje, jūs tikėtina užbaigsite savo dieną, nusikratydamas vestuvinio pyrago ant šokių aikštelės. Turėkite galvoje susitikimo vietą ir patogumą, rinkdamas vestuvinę aprangą; kas gali jaustis gerai jūsų savų namų patogume galėjo būti kita istorija po trijų kursų vestuvinių pusryčių (šampano neaplaidumas!) Sluoksniai yra svarbūs; jūs galite praleisti daug laiko už kėlimo oficialioms fotografijoms, tiktai kad parengtumėte prakaitą, šokantį vėliau. Ir nesvarbu kaip žavus tie aukšti pakulniai yra, jie turi būti patogūs ir tikti tinkamai, kitaip vairuodamas laisvus akmeninius kelius bažnyčioje galėjo pasirodyti sudėtingas!

Pagaliau, kol žvilgsnis geras yra jūsų tikslas, vogdamas rampos šviesą iš nuotakos yra ne – ne! Būkite taip neįtikėtinas, kadangi jūs galite būti, neužgoždamas jos. Įsitikinkite, kad jūs mėgstate tai, ką jūs pasirenkate savo vestuvinei aprangai, kadangi jūs potencialiai leidžiate daug pinigų. Jei jūs, tai priverčia jus jaustis gerai, tai parodys. Apsipirkimas vestuvinei aprangai neturi būti baisus; dairykitės, gaukite įkvėpimą, ir pasilinksminkite, rinkdamas kažką, kurį jūs mėgsite dėvėti.

Rašyti komentarą