Puikūs maudymosi kostiumo sprendimai kiekvienai formai

parašė , 2012-02-03 16:14

Tai yra kažkas, kurio moterys, nuo paauglių ant viršuje, atvyksta, kad labai bijotų – metinis maudymosi kostiumo sezonas. Bet darbo dėka kai kurių iš šiandienių populiariausių maudymosi kostiumo projektuotojų, ledi neturi bijoti neišvengiamybės – yra maudymosi kostiumo projektuotojas, kad meilikautų kiekvienam amžiui, kiekvienai formai.

Trikampio Viršūnės Bikinis Šis maudymosi kostiumo stilius yra klasikinis ir gali būti surastas beveik kur nors. Tai ypač populiaru paaugliams, nuo miniatiūrinių berniokiškų rėmų pilnai vaizduotoms mergaitėms, nors mažesnis chested mergaitės gali norėti kažko su daugiau pamušimo pamušalu, tuo tarpu pilnesnės-chested ledi gali norėti kažko labiau palaikančio. Reguliuojami kaklaraiščiai aplink kaklą greita paskola ir atgal atsižvelgia į puikų tinkamą

Apynasrio Viršūnės Bikinis Laikė visuotiniausiai meilikaujamą bikinio maudymosi kostiumą pasiekiamu, apynasrio viršūnė duoda kažkokį "oomph" mažesniems-chested, miniatiūriniams rėmams, aprūpindama palaikymą ledi su didesnėmis krūtinės ląstomis. Atletiškos ledi, kurios mėgsta žaisti paplūdimio tinklinį ir užsiiminėti banglenčių sportu įvertins nušvietimą žiniasklaidoje, kurį apynasris aprūpina. Pasiekiamas kaklaraištyje ir kablio uždaryme.

Juosta plaukams konfiskuotu automobiliu aukcionas Be petnešėlių Bikinis, Sergantis nuo gelsvai rudų linijų? Be petnešėlių juostos plaukams bikinio viršūnė gali būti tik teisinga jums, nors tai nėra rekomenduojama ledi, kurios nori žaisti tinklinį, bangų mūšą, ar slysti. Idealas mažesnėms chested ledi, kurios neturi svarstomų problemų su palaikymu. Kai kurie prekės ženklai išeina su underwire juosta plaukams be petnešėlių bikiniai, kurie yra puikūs mažesnėms, miniatiūrinėms ledi. Jie yra taip pat įtraukti nusilenkimai ir neramumai tiems, kam reikia kelių padėti "užpildymui diabetas bėdoje", viršuje pralenkia. Kai kurie prekės ženklai taip pat rodo laisvai pasirenkamus diržus, tokiu būdu atletiškos ledi gali gėrėtis juostos plaukams viršūnės žvilgsniu, neturėdamos praleisti malonumo.

Viena Petneša Pralenkia Šį stilių, populiarų 80-aisiais, pamatė neseną atgimimą, ir buvo pasveikintas ledi, ieškančių kažko kita negu tradicinė trikampio viršūnė ar apynasrio viršūnė. Vėl, didelis pasirinkimas ledi su plačiais, atletiškais pečiais, kurios nori į de-emphasize nesėkmės. Gali būti dėvėtas, bėgdamas, užsiiminėdamas banglenčių sportu, skimboarding, ir žaisdamas tinklinį.

Tankini ledi, kurios nori į de-emphasize pilvo rajono, vis dar rodydamos kažkokią odą, tankini yra didelis išradimas. Ledi su storesne talija ar kas tiesiog nori paslėpti daugiau gali dėvėti tai, vis dar jausdamosi šiuolaikiškos.

Vientisas modeliuotojų kūrybiškumo dėka, vienos dalys padarė didžiulį grįžimą, rodydamos įvairovę ryškių, drąsių formų, spalvų, gyvūno atspaudai, ir seksualūs modeliai, ketino sukurti gražių smėlio laikrodžio formų iliuziją. Puikus gundančioms ledi, kurios nori pabrėžti kojas ar pečius, mažindamos storą taliją ar skrandį.

Rašyti komentarą