Naudojant diffuser plaukams

parašė , 2012-01-30 11:09

Norėkite apibrėžtų garbanų ar apimties didėjimo? Panaudokite diffuser pritvirtinimą ant savo smūgio džiovinimo aparato, kad padidintumėte natūralią struktūrą jūsų plaukų ir duotumėte jūsų stiliui gražų, žvalų, frizz-laisvą žvilgsnį.

Yra trys diffusers rūšys; kiekvienas atvyksta su ‘pirštais’ į platesnę pusę, kuri gali būti lanksti ar pastovi. Jie švelniai masažuoja jūsų plaukus tuo metu, kai jūs džiovinate ir padedate pakelti popieriniai maiseliai ir atskirti jūsų plaukus, kad duotumėte jiems papildomą apimtį. Antra rūšis yra standartas diffuser, kuris turi įvairias duobes oro srovei ir reikalingas, kad jūs garbanotumėte savo plaukus su jūsų pirštais tuo metu, kai jūs džiūstate. Trečia rūšis yra padaryta iš elastingos medžiagos, kuri apriboja oro srovės valdžią švelniai įkaitinti jūsų plaukus, netrikdydama jūsų natūralių garbanų ar bangų
Dydis diffuser, kurį jūs naudojate priklauso nuo kiekio plaukų, kuriuos jūs turite džiovinti laiku.

Viena iš daugelio pašalpos naudoti diffuser yra, kad karštis bus paskirstytas lygiai per jūsų spynas, kad pagamintų daug švelnesnį padarinį negu paprastas karštas sprogimas. Tai siūlo apsaugą prieš papildomą karštį, kuris yra svarbiausia plaukų pakenkimo priežastis.

Nors daug žmonių naudoja diffusers ant automobiliniai kabliai garbanotų plaukų, jie gali pasirodyti naudingi kitiems plaukų tipams be to, pridėdami kūną ir apimtį į butą ar šlubuoti spynos. Tai yra todėl, kad diffusers yra suprojektuoti, kad dirbtų su natūralia struktūra jūsų plaukų vietoj prieš tai. Taip, jei jūs turite mažą bangą ar sukatės tada vartojant diffuser jūs galite padidinti ir apibrėžti juos gražiems, žvaliems rezultatams. Bet kaip tai padaroma? Yra kaip:

1. Įsitikinkite, kad jūs pradedate nuo išplautų ir švarių plaukų geriausiems rezultatams, ir nepamirštate glostyti Juos sausas su rankšluosčiu, užuot pratrynęs juos, kurias priežastis frizz ir daro jūsų plaukais sunkiau prijaukinti.

2. Pritaikykite gerą karštį protectant ir paskirstykite tai vienodai pagal jūsų plaukų naudojimo traškančio judėjimus pradėti duoti jūsų plaukams garbanotą formą.

3. paradise vilnius Pritvirtinkite išsisklaidžiusį gale jūsų plaukų džiovintuvo ir padėkite tai po plaukų skyriumi, pakeldamas tai į jūsų galvą, kol plaukai nesiekia suraitytos ar garbanotos padėties prieš jūsų galvą.

4. Jei jūs norite spontaniškesnės žiūrinčios garbanos, tada spragteli jūsų galvą aukštyn kojomis ir deda plaukų džiovintuvą apačioje, traškėdamas tuo metu, kai jūs džiūstate.

5. Užbaikite su vėsiu šūviu, kad nustatytumėte stilių ir pridėtumėte papildomą švytėjimą. Spritz ant holdingo purkštuvo ar serumo, kad laikytų stilių.

Diffusers gali kainuoti kur nors nuo 10$ į 20$, ir jie visi dirba tas pats nesvarbu jų kokybė, prašom nepradėti jaudintis dėl jūsų biudžeto tik dar. Geriausiems rezultatams su diffuser, įsitikinkite, kad jūs naudojate profesinį plaukų džiovintuvą greitam džiovinimui ir švelniam šildymui, kad skatintumėte sveikatą ir drėgmę į jūsų naujai stilizuotus plaukus.

Rašyti komentarą