Rubai apkunioms

Megahost.lt – profesionalus svetainių talpinimas nuo 1 Lt/mėn

parašė , 2012-03-16 00:30

Daugėjant nepatikimų hostingo tiekėjų vis sunkiau pasidaro atskirti gerus pasiūlymus nuo taip tik atrodančių. Ypač keblu teisingai priimti sprendimą, kai yra reikalingus hostingas pigiai, kainuojantis litą ar kelis.

Dėl šios priežasties norime jums rekomenduoti jau trečius metus sėkmingai rinkoje veikiančią ir stipriai besivystančią Megahost.lt bendrovę, kurios paslaugomis teko naudotis ir mums patiems. Čia hostingas jums kainuos viso labo nuo 1 Lt/mėn už 300 MB disko vietos iki 10 Lt/mėn už 9000 MB vietos ir neribotą duomenų srautą. Už viską galėsite atsiskaityti tiek sms žinute, tiek bankiniu pavedimu.

Maža to, Megahost.lt klientai už kiekvieną atsiskaitymą renka taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairius įmonės siūlomus prizus: tiek suvenyrus, tiek rimtesnes dovanas. Taigi web hostingas yra perkamas su papildoma pridėtine verte. Svarbu žinoti, kad ši bendrovė neriboja paskyrų skaičiaus, tad nebūtinai visus projektus turite talpinti naudojant tą patį prisijungimo vardą.

Kai hostingas užsakytas, patalpinta svetainė gali būti naudojama net 10 nemokamų subdomenų dėka. Taigi turite galimybę būti matomais internete vos už 12 Lt į metus be jokių žvaigždučių ar kitų paslėptų mokesčių!

Jeigu šiuo metu kitų bendrovių hostingas jums kainuoja daug daugiau, Megahost.lt komanda mielai pasiūlys visiškai nemokamai perkelti bet kokio sudėtingumo ir masto projektą į savo serverius.

Turėkite omenyje, – jeigu jūsų poreikius neatitinka standartiniai šios bendrovės planai, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais ir jums bus pasiūlytas unikalus, konkrečiai jūsų atvejį atitinkantis ir daug nekainuojantis pigus hostingas.

Pigūs skrydžiai: ką pasirinkti?

parašė , 2012-02-23 12:07

Skrydis lėktuvu – puikus keliavimo būdas, kadangi taip yra sutaupoma itin daug laiko. Tiesa, iki šiol skrydžiai lėktuvu buvo laikomi prabangos dalyku, ir tik visai neseniai šią nuomonę pakeitė bendrovės teikiančios pigių skrydžių paslaugas. Kadangi tokius skrydžius teikiančios bendrovės – gana naujas fenomenas, pasistenkime sužinoti kuo pasižymi tokio tipo oro bendrovės, bei sužinoti, kurios lyderiauja rinkoje.

Atsakant į klausimą, apie tai, kuo pigių skrydžių oro linijos skiriasi nuo tradicinių, tai pirmiausia reikėtų paminėti, kad pigūs skrydžiai tikrai nebus patys komfortabiliausi – praktiškai visos kompanijos siūlo tik ekonominės klasės bilietus, kurie keleiviui pasiūlys vietą su atverčiamu stalu.
Šalia sėdynės esančioje „kišenėje“ keleivis galės rasti specialų maišelį, skrydžio žurnalą, taip pat keletą katalogų ir saugumo bei evakuacijos kortelę.

Kalbant apie maitinimą, tai dauguma pigių skrydžių kompanijų trumpuose skrydžiuose net nebesiūlo valgių, kaip puikų to pavyzdį galima paminėti RyanAir, kuri trumpesniuose nei 2 valandų skrydžiuose nebetiekia valgių.

Taip pat vienas iš esminių pigių skrydžių kompanijų skirtumų yra tas, kad jos į bilietų kainą neįskaičiuoja mokesčių. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad keleiviui teks susimokėti įlaipinimo mokestį, bagažo, bei daugelį kitų mokesčių pačiam. Štai tradicinių skrydžių bendrovėse šis mokestis dažniausiai jau būna įskaičiuotas į bazinę kainą.

Tad dabar pamėginkime apžvelgti kelias pigių skrydžių oro bendroves, teikiančias paslaugas Europoje.

Pirmoji kompanija šiame sąraše yra visiems puikiai žinoma „Ryanair“. Šio titulo ji tikrai nusipelnė, nes kainos čia be abejo mažiausios visoje Europoje. Ši kompanija klientui suteikia visai neprastą aptarnavimą, taip pat itin paprasta nusipirkti šios kompanijos bilietų internetu. Beje, vienas įdomus faktas, kad 90% bilietų ir yra nuperkami virtualiojoje erdvėje, kas reiškia, kad jų internetine sistema yra labai paprasta ir lengvai naudojama.

Tiesa, kiek liūdina faktas, kad Jums teks susimokėti už kiekvieną krepšį, kurio matmenys bus didesni nei 30x50cm, o svoris, didesnis, nei 10 kilogramų. Turbūt šis faktas dažniausiai ir atbaido žmonės nuo naudojimosi šios kompanijos paslaugomis.

Pigūs skrydžiai taip pat yra įmanomi puikiai žinomos bendrovės „WizzAir“ paslaugų dėka. Kainos čia yra labai panašios į „Ryanair“ paslaugų kainas, aptarnavimas – galbūt kiek geresnis. Ta pati situacija čia ir su mokesčiais, ir vienintelis šios kompanijos minusas prieš „Ryanair“ yra tas, kad ji siūlo žymiai mažiau maršrutų.

Na ir trečioji pigių skrydžių kompanija – tai „EasyJet“. Ši pigių skrydžių kompanija be abejonės siūlo kokybiškiausias paslaugas ir geriausią aptarnavimą, tačiau visa tai gana smarkiai kainuoja. Tad kainos čia gana didesnės už tas, kurias siūlo tokios įmonės, kaip „Ryanair“ ar „WizzAir“. Tad jei ieškote pigių skrydžių kompanijos, teikiančios kokybiškas paslaugas, „EasyJet“ be abejonės yra geriausias pasirinkimas, jei kaina nėra rodiklis.

Kalbant apie kitas pigių skrydžių bendroves, galima paminėti dar ir „AirBaltic“ bei „IrAero“. Šios bendrovės taip pat siūlo skrydžius už gana nedidelę kainą, tiesa, konkuruoti su prieš tai paminėtomis galiūnėmis joms yra gana sunkiau vien dėl to, kad jų paslaugos yra kiek brangesnės.

Tad štai tokia nedidelė pigių skrydžių bendrovių apžvalga. Iš tiesų, jei nusprendėte rinktis pigius skrydžius, nesitikėkite nepriekaištingos paslaugų kokybės, tačiau jei ruošiatės keliauti kiek toliau, patariame pasirinkti būtent tą pigių skrydžių bendrovę, kurios paslaugos – kokybiškiausios.

Puikūs maudymosi kostiumo sprendimai kiekvienai formai

parašė , 2012-02-03 16:14

Tai yra kažkas, kurio moterys, nuo paauglių ant viršuje, atvyksta, kad labai bijotų – metinis maudymosi kostiumo sezonas. Bet darbo dėka kai kurių iš šiandienių populiariausių maudymosi kostiumo projektuotojų, ledi neturi bijoti neišvengiamybės – yra maudymosi kostiumo projektuotojas, kad meilikautų kiekvienam amžiui, kiekvienai formai.

Trikampio Viršūnės Bikinis Šis maudymosi kostiumo stilius yra klasikinis ir gali būti surastas beveik kur nors. Tai ypač populiaru paaugliams, nuo miniatiūrinių berniokiškų rėmų pilnai vaizduotoms mergaitėms, nors mažesnis chested mergaitės gali norėti kažko su daugiau pamušimo pamušalu, tuo tarpu pilnesnės-chested ledi gali norėti kažko labiau palaikančio. Reguliuojami kaklaraiščiai aplink kaklą greita paskola ir atgal atsižvelgia į puikų tinkamą
Skaityti visą straipsnį 'Puikūs maudymosi kostiumo sprendimai kiekvienai formai'»

Atrakinimas tikėjimo su sąvarža – plaukų ištęsime

parašė , 2012-01-14 23:44

Deja, ne kiekvienas turi tikslią šukuoseną, kurios jie trokšta, aš pats savarankiškai įtrauktas. Prieš kelias savaites, mano plaukai buvo tik virš peties ilgio, labai nenusakomos šviesiaplaukės spalvos ir neturėjo jokios tikros formos, kad nustatytų jį išskyrus kitus stilius. Tai nebuvo ypatybė, tempta į sveikinimus ir išskyrus tai, kai aš dėvėjau tai daug ilgiau, aš niekada iš tikrųjų žinojau, kaip sutvarkyti tai tinkamai. Dėl to, aš paprastai griebčiau tai atgal gležnoje ponio uodegoje, vengčiau veidrodžių ir geriausio vilties. Apibūdinimo punktas atvyko tačiau, kai aš pastebėjau savo atspindį vitrinoje vieną rytą ant būdo dirbti. Netvarkingas asmeninis kalendorius ir nuobodus, aš nusprendžiau, kad atėjo laikas daryti neįsivaizduojamą ir įkurti tyrimą į plaukų ištęsimą
Skaityti visą straipsnį 'Atrakinimas tikėjimo su sąvarža – plaukų ištęsime'»

Kūdikio pižama Kalėdoms

parašė , 2012-01-09 10:25

Kalėdų kūdikio pižama yra palaiminga mažiems vieno dolerio banknotams dėvėtis. Jie taip pat atrodo puikūs Kalėdų ryto fotografijose, kurias kiekviena šeima yra įsitikinusi, kad paims. Daug žmonių net mėgsta duoti kūdikiui sleepwear kaip nuostabios šventės dovanos. Yra labai daug žavių įvairovių, kad išsirinktų iš to rinkimosi tik, viena kompanija kūdikio pjs gali būti sudėtinga.

Viena žavi drabuziu mada mintis vaikiškai pižamai aprengia kūdikį pora pižamos, primenančios vieno dolerio banknotus, kuriuos Kalėdų senelis dėvėtų. Šitie pajama komplektai paprastai atvyksta su raudona kojinės skrybėle taip pat kaip Santa skrybėlė, kad sulaikytų kūdikio galvą šiltą. Kai kurie iš šitų gulimo meto komplektų yra kūdikis su kojelėmis pižama mažomis kojomis, atitinkančiomis Santa juodus batus
Skaityti visą straipsnį 'Kūdikio pižama Kalėdoms'»

Kas dėvėtis kaip svečias į vestuves

parašė , 2012-01-03 09:10

Jei tai yra jūsų pirmas kartas vestuvėse kaip svečias, tai pasiūlantis aprangą gali būti painia užduotimi. Pirmi laikmačiai gali manyti, kad baidariu nuoma jie susituokia savęs savarankiškai, su visu sambrūzdžiu ir pasirinkimu (ar jų trūkumas), manydami, kad kažkas dėvisi. Šis straipsnis pažiūrės į pasirinkimą ir daiktus, kad svarstytų, pasirinkdamas aprangą sau savarankiškai.

Daiktai atsižvelgti: Visos vestuvės yra skirtingos priklausomai nuo kultūros, tikėjimų ir temos, taip visų pirma, išsirinkdamas aprangą, geriau tyrinėti tuos kintamuosius kaip paskutinį daiktą, kurį jūs norite padaryti, yra dėvėjimas spalva, kuri kitose kultūrose būtų tradiciškai dėvėta gedulo laiku. Tai turi paprastai būti ant nuotakos ir jaunojo dalies, kad informuotų svečius apie tam tikrą suknelės kodą, bet jei abejojantis, niekada neskaudina paklausti
Skaityti visą straipsnį 'Kas dėvėtis kaip svečias į vestuves'»