Renesansas medžiotojo wellies brand

parašė , 2012-01-18 22:41

Medžiotojas wellies buvo aplink daugeliui, daugeliui metų ir buvo iš pradžių gamintas Škotijoje prieš daugiau kaip šimtą metų.

Nuo to laiko jie turėjo audringą prekybos istoriją su kompanija, beveik įeinančia į administraciją keli metai atgal.

Kompanija buvo įžymi visame pasaulyje kaučiuko junginio Velingtono batų gaminimu. Daug kaip garsi citata Henry T Ford, jūs galėjote turėti bet kokią spalvą Medžiotojo bato, kurio jūs norėjote…. iki tol, kol tai buvo juoda. Jie tada įvedė antrą spalvą, kuri buvo žalia, ir tai buvo lankstinukai populiaru tarp kaimiško elito, kuris dėvės Medžiotoją wellies kol molinės lėkštelės šaudymas ar ėjimas jų šunys per užmiestį.
Dėka tinkamos fotografijos, paimtos labai garsaus supermodelio, zidiniai krosneles dėvinčio Medžiotojų porą, kompanijos sėkmė paėmė staigų posūkį į gera dėl viso teigiamo viešumo.

Pirmą kartą, Velingtono batai nebuvo tik praktinis dalykas avalynės, jungtos su niūriomis, lietingomis dienomis, jie buvo dabar dėvimi kai kurių iš ramiausių žmonių šalyje.

Naudos gavimas iš jų naujo surasto populiarumo, kompanija pradėjo įvesti daugiau stilių ir wellies spalvų, kad šiandien būtų pažodžiui daugybė projektų, kad išsirinktų iš.

Medžiotojas net bendradarbiavo su garsiu bato projektuotoju, Jimmy Choo, kad suprojektuotų porą wellies, kuris kreiptųsi į daugiau mados sąmoningas klientas.

Vaikų padangos pigiau diapazonas buvo taip pat įvestas, ir nauji vaikai Hunter wellies kolekcija yra dabar viena iš populiariausių linijų visoje kolekcijoje.

Kad duotų vartotojui, kas jie norėjo kompanijos įvedė diapazoną Medžiotojo wellies kojinės, kurios bus dėvėtos bate. Ne tiktai tai darė koją šiltesnę ir atsižvelgė į geresnį tinkamą bate, bet tai taip pat leido verslui sukurti platų skirtingų spalvotų kojinių pasirinkimą. Tai savo ruožtu davė klientui galimybę pritaikyti jų wellie batą į jų savą skonį, kadangi kojinės buvo pakeltos ir virš wellie pridėjimas sensacijos atskiros spalvos į batą.

Visas reikmenų diapazonas taip pat atsirado, kuris dabar apima Velingtono bato valymo sprendimus, shearling vidpadžiai ir net viso krepšio nešimas, tokiu būdu jūs galite vežti kreditai savo porą wellies su lengvumu.

Turbūt saugu manyti, kad verslo įkūrėjas prieš visus tuos metus nebūtų niekada numatęs prekės ženklo, tampančio taip visuotinai populiarus!

Rašyti komentarą