Kilmė virvelės – ne tik madai

parašė , 2012-01-16 13:49

Virvelė gimė ant atvirųjų jūrų. Įsivaizduokite save ant laivo Ramiojo vandenyno viduryje. Tai nėra moliusko jūra; tai yra vandenynas jo blogiausiame. Valtis patiria krachą per bangas; valtis perduoda ir supasi. Tai metama aplink panašu vaiko žaislas vonioje. Kapitonas liepia, kad jūs kopiate į stiebą ir sumažinate grotą. Jūs žinote, kad jūs tiktai turite sekundes, kad užsiropštumėte stiebas ir sumažintumėte linijas.

Jūs ketinate reikėti abiejų serveriai savo rankų, kad padarytumėte pavojingą kopimą, bet kaip jūs ketinate sugebėti gauti jūsų peilį su jumis į viršūnę? Jūs galėjote padėti tai savo kišenėje ar pabandyti padėti tai į jūsų kojinę. Tačiau, kas įvyktų, jei laivas ridenosi, ir peilis iškrito? Jūs ir valtis žūtumėte. Jūs tikrai nenorite rizikuoti turėti tai jūsų rankoje tuo metu, kai jūs pakylate? Ką jūs darote?

Ši situacija buvo vienas, su kuriuo jūreiviai susidurdavo reguliariai
Jūreiviams reikėjo praktinio sprendimo, ir jie surado vienas virvelėje. Jei yra kažkas, kas jūreiviai taisosi, tai yra kaklaraiščio mazgai. Jie suprato, kad jie galėjo padaryti peilio vežėją nuo beveik bet kokios virvės rūšies, kad jie surado laive laivą, ir paskui jie galėjo surišti savo peilį virve. Šis įrankis leido kiekvienam jūreiviui turėti jų peilį tiesiai jų piršto greitos paskolos patarimuose, nepriklausomai nuo to, ką jie dėvėjo.

Kai vienas asmuo pasiūlo didelę mintį, tai yra truputį prieš tai, kai tai išpopuliarėja su kitais. Tai buvo virvelės atvejis. Jūreiviai ant laivų po visą pasaulį pradėjo sukurti ir panaudoti šį prietaisą. Papildomai, jie suprato, kad mintis nebuvo apribota iki peilio nešimo. Jie galėjo surišti kitus įrankius virvele ir turėti tuos pačius pranašumus. Be to, įkvėpimas nesustojo, kai laivas padėjo į uostą. Jūreiviai paėmė šią mintį ir panaudojo ją žemėje, ir jie perdavė ją. Žmonės po visą pasaulį pradėjo surasti naują ir įvairų naudojimą virvelei.

Keli daiktai sugeba išlaikyti laiko bandymą. Tačiau, paskolos paprastas įrankis, panaudotas jūreivio ant atvirųjų jūrų, gali būti surastas po visą pasaulį šiandien. Žmonės naudoja virveles viskam nuo nešimo aukšto technologijos identifikavimo į ėjimą jų numylėtinio žemyn judri gatvė. Jie naudoja tai, kad laikytų jų raktus ar šiuolaikinę elektroninę įrangą ir visą laiką, tai yra beveik tiksliai tas pats, kadangi tai buvo prieš šimtus metų.

Jei jūs nevaldote virvelės, jūs galėtumėte norėti paimti pamoką nuo jūros ir įsitraukti vienas iš šitų visapusiškų prietaisų.

Rašyti komentarą